szkola podstawowa 4

Forum dyskusyjne szkół podstawowych działających na terenie miasta i gminy Chojnów
Tomasz

Re: szkola podstawowa 4

Postautor: Tomasz » 17 wrz 2019, o 19:48

Wydaje mi się że będzie tak że to Rada Rodziców wyremontuje te szkole będą zbiórki festyny oby tylko utrzymać budynek. Widziałem w SP3 korytarze i są zaj.....ste. kanapy fotele widać że tam się dzieje. A tu w dawnym gimnazjum OMG.... SP3 jest godna pochwały. Stary budynek śmierdzący opuścili objęli nowy wyremontowany a czemu w starym nie zostały kl 1-6 A do dawnego gimnazjum nr 1 nie poszły 7 i 8 kl. Czemu oni są wszyscy razem????

Julian

Re: szkola podstawowa 4

Postautor: Julian » 22 cze 2020, o 20:30

Chciałbym poruszyć temat zakończenia klas 8 w sp4.
Nie podoba mi się że jedna z klas 8 ma zakończenie w domu schrama a pozostałe w szkole min na stołówce! Wiadomo że zakończenie w domu schrama ma wychowawczyni które jest v-ce A jednym z uczniów jest syn naszego władcy miasta!!! Czy Szanowna Pani Dyrektor nie mogła zorganizować tam dla wszystkich klas tylko o różnych godzinach? Czym ta klasa jest lepsza od pozostałych trzech?gdyby nie koronawirus to dyrekcja i nauczyciele byliby na balu i bawiliby się za nasze... Nie dość że ten rocznik nie ma balu nie uroczystego pożegnania jak poprzednie klasy to jeszcze jedna z klas w stołówce. Wydaje mi się że pora zmienić dyrekcję w tej szkole. Wstyd bo szkole i dyrekcja na pomoc od rodziców bardzo chętna a pożegnać swoich uczniów już nie można!

Wróć do „Szkoły podstawowe”