szkola podstawowa 4

Forum dyskusyjne szkół podstawowych działających na terenie miasta i gminy Chojnów
matka2

Re: szkola podstawowa 4

Postautor: matka2 » 13 lut 2014, o 08:10

także polecam Sp3 nauczyciele sa dla rodziców a nie rodzice dla nauczycieli!!moim zdaniem Sp 4 ma za wysokie "mniemanie" o swoich nauczycielach poziomie nauki. Pani dyrektor ma w d...ie zwykłych rodzicow no chyba ze jest to rodzic z wyższej polki :)to ma wtedy chody:) moje starsze dziecko chodzilo do sp4 ale młodsze zapisałam do 3 i jestem zachwycona poziomem nauczania, nauczycielami i tym ze zawsze maja czas na rozmowe z rodzicami!.

rodzic36

Postautor: rodzic36 » 3 wrz 2014, o 15:38

chciałem poruszyć problem w sp4 szkola niby taka nowoczesna remont sali gimnastycznej nowy basen dotacje a tak naprawdę panuje tam jeden wielki chaos zaczal się nowy rok szkolny a tu czegokolwiek się dowiedzieć to jakiś kosmos pani dyrektor wiecznie niedostepna wychowawcy sami nic nie wiedza plany lekcji jeszcze do końca nieaktualne No ja pierd...le to ma być szkola nowoczesna

ri-pi

Postautor: ri-pi » 3 wrz 2014, o 18:47

Jak może być inaczej. Przecież to oczko w głowie Janka obiecanka

rodzic1

Postautor: rodzic1 » 4 wrz 2014, o 07:16

Czego oczekujecie po szkole, w której nie ma papieru toaletowego ani ręczników w toaletach dla dzieci. A jak rodzice chcą to papier i inne środki higieniczne mają zakupić sami do swojej klasy. Przecież szkoła otrzymuje środki z subwencji oświatowej również na środki higieniczne i nie jest prawdą, że szkoła nie ma pieniędzy! Może nie mieć ma tablice multimedialne do każdej klasy, ale nie na papier toaletowy! Zarządzanie w tej szkole leży, praktycznie wszelkie koszty są ponoszone przez rodziców. Płaci się nawet z teksty klas III i VI, a to już paranoja, gdyż nauczanie i sprawdzanie wiedzy w szkołach państwowych jest za darmo! Przecież to są egzaminy państwowe. To tak, jakby uczniowie szkół średnich musieli zapłacić za arkusz maturalny.

rodzic 32

Postautor: rodzic 32 » 4 wrz 2014, o 12:54

tak wlasnie ta szkola to wielka paranoja Wlasnie się dowiedziałem ze sa jakies problemy z planem lekcji jedni rodzice chcą żeby dzieciaki miały na rano drudzy na popołudnie normalnie masakra dyrektorka nie ogarnia nikt nic nie wie Mamuska się nudzi i robia raban w szkole Ku..wa zostawcie tak jak jest po co mieszac dzieciakom rodzicom i nauczycielom

Wróć do „Szkoły podstawowe”