Studia MBA w PL

Ogólnie na temat edukacji w Chojnowie i nie tylko
Rymek

Studia MBA w PL

Postautor: Rymek » 10 kwie 2018, o 08:32

hej,

Jak komuś temat wyda się od czapy - wybaczcie, ale nie mam już gdzie szukać gdzie pytać, bo informacji jest bardzo mało :( Szukam ludzi, którzy studiowali albo studiują na studiach MBA w Polsce - a najlepiej gdyby to były studia MBA w wyższej szkole bankowej - jak pogooglacie (dla potwierdzenia jakby ktoś był niedowiarkiem) to wychodzi na to, że u nich jest najlepsze MBA - sami też się tym chwalą: https://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow. Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat tych studiów ale tak z punktu widzenia "studenta" a nie tego co jest na stronie. W necie jest sporo materiałów, ale na temat takich uczelni w stanach czy UK - o tych polskich raczej nikt nie pisze :/ Możecie mnie proszę jakoś wspomóc? Z góry serdecznie dziękuję - zostawcie jakikolwiek kontakt!


Rysiek

Agnieszka

Re: Studia MBA w PL

Postautor: Agnieszka » 30 kwie 2018, o 19:03

Wszystkim zainteresowanym studiami MBA w Polsce polecamy serwis https://www.mbaportal.pl. Jest to miejsce, w którym można znaleźć mnóstwo informacji m.in. listę programów MBA, rankingi, porównania studiów MBA, wywiady i opinie absolwentów. Wszystko w jednym miejscu.

littlebunny

Re: Studia MBA w PL

Postautor: littlebunny » 1 sie 2019, o 13:59

Brzmi ciekawie. Mnie natomiast ostatnio zainteresowały studia user experience http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/stud ... tacjonarny . Nie wiem czy słyszeliście o takim nowoczesnym kierunku. Ale warto się z nim zapoznać bliżej, ponieważ łączy on wiedzę z zakresu psychologii, designu i skutecznej komunikacji.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość