Strona 1 z 1

Podyplomowe studia

: 30 cze 2012, o 13:56
autor: martin
Rozważam od przyszłego semestru podjęcie studiów podyplomowych. Jakie macie zdanie o tej formie studiowania? z uczelni jakie w tej chwili biorę pod uwagę dość poważnie wypada Wyższa Szkoła Bankowa Interesuje mnie kierunek związany z rachunkowością. jakie jeszcze inne uczelnie możecie polecić we Wrocławiu? jeśli ktoś się orientuje w temacie to zapraszam do dyskusji :)

Re: Podyplomowe studia

: 17 mar 2016, o 23:33
autor: kris
Ja bym nie szedł w studia podyplomowe - studia jak to studia - siedzisz i słuchasz a nie do końca coś z tego wynosisz. Wydaje mi się, że dla pracodawcy ważniejsze będą umiejętności praktyczne. Rzuć okiem na jakieś warsztaty - np. [url]usunięto reklamę[/url]. Wydaje mi się to lepsze od studiów, bo po ukończeniu warsztatów masz gotowe umiejętności, a nie tylko wiedzę teoretyczną. Rzuć okiem i sam oceń

Re: Podyplomowe studia

: 24 cze 2016, o 17:00
autor: Michu
Dobrze zrobić studia podyplomowe ale nie można zapominać o kursach doszkalających tym bardziej, że często mają przystępną, wygodną formę dostosowaną do uczestników jak szkolenia online z Excela np. [url]usunięto reklamę[/url]. Nie muszę pisać, że obecnie języki obce i Excel to podstawa.