Fotografia-pomysł na biznes?

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Goska89

Fotografia-pomysł na biznes?

Postautor: Goska89 » 1 wrz 2016, o 08:43

Moją pasją jest fotografia. Zajmuję się nią już od kilku lat. Zastanawiam się czy ie zająć się tym zarobkowo. Jak myślicie można na tym zarobić? Ja wiem, że w sezonie wakacyjnym można zarobić na sesjach ślubnych ale co w zimę? Na chwilę obecną nie stać mnie na sprzęt i studio ale pomyślałam, że mogłabym je wynająć. Znalazłam taką możliwość tutaj [usunięto reklamę]. Myślicie, że to dobry pomysł?

yogi1

Re: Fotografia-pomysł na biznes?

Postautor: yogi1 » 8 wrz 2016, o 12:43

fotografów jak nasrał :mrgreen:
można zarobić jak nakręcisz niebywałe wydarzenie, w stylu moment katastrofy smolenskiej , itd ale sprzedajac taki materiał bbc , cnn bo w polsce to ci by skonfiskowali i jeszczep osadzili w wiezieniu :lol:
A ten link to oczywiście podpucha, wejdz a zawładniemy twoim kompem. No podejrzana jesteś kobieto :lol:

agatka87

Postautor: agatka87 » 2 lis 2016, o 09:49

Gdybyś się jednak zdecydowała na własny biznes polecam program [usunięto reklamę], w którym wystawisz faktury swoim kontrahentom jak i rozliczysz swoją firmę (program do księgowości online). Mają też w ofercie magazyn, ale myślę, że w Twojej branży nie będzie potrzebny.

agatka87

Postautor: agatka87 » 11 sty 2017, o 12:54

Ja myślę, że lepszym pomysłem na biznes jest jakiś sklep internetowy. Mam już pomysł co będę sprzedawała i gdzie. Z uwagi na fakt, że na razie liczę każdy grosz szukałam taniego sklepu internetowego a znalazłam darmowy na http://pasejo.pl/. Czy myślicie, że sklep z kosmetykami i suplementami diety będzie miał popyt w internecie?

ninka000

Postautor: ninka000 » 30 cze 2018, o 22:26

Niezależnie od rodzaju prowadzonego biznesu na pewno warto zwrócić uwagę na usprawnienia. http://jirasolutions.pl/jak-usprawnic-p ... ej-firmie/ - JIRA Polska jest świetnym narzędziem dzięki któremu możemy poprawić przepływ informacji zarówno w małej jak i średniej firmie.

Wróć do „Ogólnie”