GŁOSOWANIE

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
zainteresowany

GŁOSOWANIE

Postautor: zainteresowany » 24 maja 2017, o 18:18

Byłem w UM zagłosować w sprawie tych inicjatyw obywatelskich. Podano mi kartkę do głosowania - ale na tej karcie ja mam się podpisać z imienia i nazwiska. Na moje pytanie pani powiedziała, że muszą to zweryfikować czy jestem mieszkańcem Chojnowa. DZIWNE. Poproszę o wypowiedź w tej kwestii kogoś obeznanego z przepisami w tym temacie.
Przecież mogłem okazać DO. Jaka jest gwarancja, że mój głos pozostanie anonimowy - nie zostanie ujawniony osobom zainteresowanym lub postronnym ???
Można by nawet po wypełnieniu - odciąć fragment z nazwiskiem i wpiąć do segregatora jako osoba głosująca - ale nie ujawniając jaki jest mój głos, a pozostała część karty ląduje w urnie.
Poproszę o komentarz - ale błagam - niech Yogi tu nie filozofuje.

yogi1

Re: GŁOSOWANIE

Postautor: yogi1 » 25 maja 2017, o 19:38

niepełnosprawni umysłowo urzednicy Janka obiecanka :lol:
Przecież można skorzystac z pomysłów wyborczych, opieczętowac karty do łosowania i głosujacy tylko na liscie podpisuje się że wydano mu kartę do głosowania. Ale glupota jest nieuleczalna. Janek nie ma czasu na takie pierdoły, jest juz niemal emerytem wiec zarywa panienki w ratuszu póki może :mrgreen:

Wróć do „Ogólnie”