Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
yogi1

Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Postautor: yogi1 » 6 lip 2018, o 17:08

Nie wiem czy ktoś się przygląda robotom wykonywanym przy remoncie nawierzchni, ale ewidentnie widać totalną partaninę. chodniki zdejmuje się kostkę, potem układa na nowo z podsypką piaskową . Czy ktoś zauważył tu jakiś błąd? Oczywiście brak zagęszczenia gruntu przed układaniem. Zero . Potem taka kostka z czasem staje sie nierówna. czy inspektor nadzoru inwestorskiego zwraca na to uwagę? Czy w ogóle bywa na budowie? Nie Bo inaczej nie łamane byłby przy okazji przepisy bezpieczeństwa. Projekt organizacji ruchu chyba powinien być i uwzględnieć bezpieczeństwo pieszych i uzytkowników ruchu. Dobrym przykładem jest remont nawierzchni Małachowskiego i Witosa. Bardziej partackiej firmy to chyba nie widziałem :mrgreen:

yogi1

Re: Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Postautor: yogi1 » 23 lip 2018, o 17:24

Ni i proszę z drugiej strony chodnik zagęszczają grunt. Tylko pod kinem sie chodnik będzie zapadał bo tam nie robili. ;)
Ciekawe czy droge też będą zagęszczać, jak nie to bedą sie zapadać jezdnie. Genralnie jak asfalt będą kłaś to kostka powinna byc całkowice usunieta. :mrgreen:
Z organizacją ruchu są dalej do d, podobnie jak przy remoncie mostu na legnickiej. Jakis baran zapomniał ta na tym nowym prowizorycznym moście znak ze strzałką że ma z prawej jechać. W nocy to nic nie widać tylko ku..wa same słupki czerwone. To w dzień nie zorientowany może się pogubić Znowu inspektor nadzoru daje d... :lol:

zainteresowany

Re: Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Postautor: zainteresowany » 31 lip 2018, o 19:36

No obiecałem sobie, że nie będę komentował - ale nie da się. Tobie może potrzebne są strzałki, że trzeba jechać prawą stroną.
Każdy kierowca wie, że w Polsce jest ruch prawostronny. Jak jesteś niedouczony to zapytaj mądrzejszych a nie wyzywaj innych od baranów.
Po co Ty się produkujesz na tym forum? Gdybyś zniknął może byłoby z kim pogadać, a tak to wpieprzasz się w każdą rozmowę ze swoimi głupotami.

yogi1

Re: Chojnowskie chodniki i drogie wykonują firmy -Partacze

Postautor: yogi1 » 31 lip 2018, o 20:21

zainterseowany masz płytką wyobrażnię rodem orzeszka typu fistaszek :lol:
Przyjrzyj się jak to wygląda od strony legnicy jak jedziesz. na wprost jest zakaz ruchu bo budowa potem łuk na srodku słupek ostrzegawczy. Niech teraz gościu jedzie nocą i sie pomyli i pojedzie lewym pasem bo komus zabrakło wyobrazni aby dać niebieski znak ze strzałką :mrgreen: napewno niedługo ktos -sie tam puer...lnie,ktoś na nie naszych lokalnych rejestracjach :mrgreen:


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość