Sprawdzone zawody

Ogólnie na temat edukacji w Chojnowie i nie tylko
anita

Sprawdzone zawody

Postautor: anita » 9 sty 2019, o 15:05

Przez ostatnie miesiace doszlam do wniosku, ze moja aktualna praca jakos przestala mnie satysfakcjonowac .. chodzi tez tutaj o zarobki. Moje znajome namawiaja mnie na wyjechanie gdzies zagranice .. jednak to nie taka prosta sprawa ze wzgledu na chociazby bariere jezykowa z jaka musialabym sobie poradzic. Na to wszystko trzeba zwyczajnie czasu, planuje sobie dac jeszcze pol roku. W miedzyczasie rozgladam sie za mozliwoscia przekwalifikowania sie do innego zawodu. Udalo mi sie znalezc ciekawe informacje na temat pracy jako technik masażysta - https://zak.edu.pl/leksykon-zawodow/41- ... -masazysta na ktory jest podobno duzy popyt. Odnosze takie wrazenie ze bedzie to dosc przyjemna czynnosc, pozbowiona tego calego zgielku w jakim teraz przebywam. Lubie takze prace z ludzmi, mam dobre umiejetnosci komunikacyjne wiec wszystko powinno zadzialac jak trzeba. Moze jest ktos na forum ktos na podobnym stanowisku? Interesuje mnie jak to wszystko wyglada "od kuchni". Pozdrawiam

Wróć do „Ogólnie”