Wybór materaca dla niemowlaka

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
alutka54

Wybór materaca dla niemowlaka

Postautor: alutka54 » 15 lis 2018, o 17:13

Jestem w trakcie wyboru materaca dla mojego maluszka, co polecicie? Widziałam ten http://materacyk.pl/produkt/materac-lat ... model-ml1/ w sklepie i był wygodny, do tego nie chłonie wilgoci i nie odkształca się. Na tym by mi zależało i chyba się na niego zdecyduję.

Henry44

Re: Wybór materaca dla niemowlaka

Postautor: Henry44 » 8 sty 2019, o 14:52

Ciekawa oferta. Ja natomiast szukam jakiegoś dobrego materaca antyalergicznego.

Baniak

Postautor: Baniak » 8 sty 2019, o 16:42

To może zamiast zmieniać cały materac kupisz taki pokrowiec na materac dla alergików. Z tego co kiedyś czytałem takie pokrowce spełniają doskonale swoją funkcję i są bardzo zdrowe

Roxana89

Postautor: Roxana89 » 14 sty 2019, o 16:48

Może mi ktoś powiedzieć, czy posyłając dziecko do prywatngo przedszkola w Krakowie, trzeba go zaopatrzyć w materac oraz kołderkę?

Kamilla363

Postautor: Kamilla363 » 23 lut 2019, o 19:10

Według mnie najlepiej spisuje się materac lateksowy. Co prawda, nigdy z niego nie korzystałam, ale zapoznałam się z jego atutami i jestem pewna, że przy kolejnym dziecku to właśnie w niego się zaopatrzę. Z resztą kobiety są zachwycone tym jak ten materacyk się spisuje. Ponoć na stronie materacyk.pl jest on w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli więc jeszcze nie kupiliście żadnego materacyka, warto rozważyć wybór tego.

Damian007

Postautor: Damian007 » 6 lis 2019, o 18:10

Moim zdaniem warto jest spojrzeć na ofertę materacy na wymiar. Ich największą zaletą jest możliwość dopasowania wszystkich detali do własnych preferencji i potrzeb. W ten sposób otrzymałem materac https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Mat ... -do-spania , który jest bardzo komfortowy oraz idealnie odpowiada moim wymaganiom. Wykonawca polecił mi dobranie materaca wedle mojej wagi. Dzięki temu struktura materaca nie jest zbyt twarda i zapewnia mi wysoki komfort podczas snu.

Wróć do „Hyde Park”