szkola podstawowa 4

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: szkola podstawowa 4

Re: szkola podstawowa 4

Post autor: Julian » 22 cze 2020, o 20:30

Chciałbym poruszyć temat zakończenia klas 8 w sp4.
Nie podoba mi się że jedna z klas 8 ma zakończenie w domu schrama a pozostałe w szkole min na stołówce! Wiadomo że zakończenie w domu schrama ma wychowawczyni które jest v-ce A jednym z uczniów jest syn naszego władcy miasta!!! Czy Szanowna Pani Dyrektor nie mogła zorganizować tam dla wszystkich klas tylko o różnych godzinach? Czym ta klasa jest lepsza od pozostałych trzech?gdyby nie koronawirus to dyrekcja i nauczyciele byliby na balu i bawiliby się za nasze... Nie dość że ten rocznik nie ma balu nie uroczystego pożegnania jak poprzednie klasy to jeszcze jedna z klas w stołówce. Wydaje mi się że pora zmienić dyrekcję w tej szkole. Wstyd bo szkole i dyrekcja na pomoc od rodziców bardzo chętna a pożegnać swoich uczniów już nie można!

Re: szkola podstawowa 4

Post autor: Tomasz » 17 wrz 2019, o 19:48

Wydaje mi się że będzie tak że to Rada Rodziców wyremontuje te szkole będą zbiórki festyny oby tylko utrzymać budynek. Widziałem w SP3 korytarze i są zaj.....ste. kanapy fotele widać że tam się dzieje. A tu w dawnym gimnazjum OMG.... SP3 jest godna pochwały. Stary budynek śmierdzący opuścili objęli nowy wyremontowany a czemu w starym nie zostały kl 1-6 A do dawnego gimnazjum nr 1 nie poszły 7 i 8 kl. Czemu oni są wszyscy razem????

Re: szkola podstawowa 4

Post autor: Ojciec » 16 wrz 2019, o 07:54

Byłem w piątek w tej szkole po druk do stypendium Okazało się jednak że do odbioru w głównym sekretariacie tak samo jak podbijanie i wyrabianie legitymacji. Trochę lipa bo dzieci są tu i takie sprawy powinny być tu dla nich załatwiane Nie każdy chodzi na basen i tam sobie podejdzie. Wszystko takie niedograne

Re: szkola podstawowa 4

Post autor: Jak » 15 wrz 2019, o 17:17

Myślę, że raczej skończy się tak, że rodzice zrobią dzieciom klasy i tyle. Tak naprawdę to do końca czerwca szkoła funkcjonowała jako gimnazjum. Też zastanawiam się jak dyrektor gimnazjum mógł doprowadzić szkołę do takiego stanu. Czy faktycznie dzieci z 7 i 8 klas nie mieszczą się w SP4?

Re: szkola podstawowa 4

Post autor: Matka » 15 wrz 2019, o 10:10

Też zwróciliśmy na to uwagę z rodzicami. Wiadomo że jest ciszej na przerwach bo jest mniej uczniów tyle że szkoła jako budynek to tragedia. Zastanawia mnie jedną rzecz na co były dyrektor przeznaczalpieniądze skoro pewnie dostawał kasę na utrzymanie budynku tak jak inne placówki. Klasy sa zaniedbane. Wierzę że nasza Pani Dyrektor doprowadzi że ta szkola będzie super.

Re: szkola podstawowa 4

Post autor: Eliza » 15 wrz 2019, o 07:03

Byłam ostatnio na zebraniu rodziców w tym budynku. Szczerze mówiąc ta szkoła a raczej jej wygląd zatrzymała się na etapie LO. Klasy do remontu kapitalnego. Znając Dyrektor SP4 to ogarnie to rozmawiając z rodzicami też nie rozumiemy dlaczego SP3 ma w jednym budynku wszystkie klasy a SP4 nie. Niby ciszej spokojniej ale w starym zniszczonym budynku i do tego zwrocilalismy uwagę że nawet Pani pielęgniarka jest tylko 2 razy w tyg i tylko kilka godzin.

Re: szkola podstawowa 4

Post autor: Rodzic » 14 wrz 2019, o 20:11

Faktycznie, klasy są do remontu i to kapitalnego. Nie wiem jak wyglądają toalety. Wydaje mi się jednak, że tu bardziej chodzi burmistrzowi o utrzymanie budynku. Bo co z nim zrobić po zamknięciu gimnazjum? Szkoda go, są pracownie, sala gimnastyczna. A jak za kilka lat znów następnym przyjdzie do głowy przywracać gimnazja? Mój syn jest zadowolony, jest ciszej i spokojniej.

Re: szkola podstawowa 4

Post autor: Jan » 13 wrz 2019, o 20:51

Od dwóch tyg syn poszedł do budynku dawnego gimnazjum . Twierdzi że niby ok oprócz wystroju szkoły. Ale ja już kilkakrotnie spotkałem się z opinią że w SP4 klasy 7 i 8 to problem i dlatego są odizolowane i mniejszy problem dla Dyrekcji. Nie wiem czy to prawda czy nie. Zastanawiający jest fakt dlaczego taka niby biedna SP3 ma w jednym budynku klasy 1-8 budynek po sp 1 odremontowany dzieci zadowolone a tu 7 i 8 klasy wygnanie do szkoły gdzie ja sam chodziłem do tego nie remontowana. Porównując budynek SP4 przy Kilińskiego i Konarskiego to nasze dzieci w kl 7 i 8 są tam jakby za karę!!!

Re: szkola podstawowa 4

Post autor: Antek » 13 kwie 2019, o 16:56

Może i za karę siedzi bo nie może strajkować.
Ja jestem za strajkiem i popieram ich w 100000%
Pozdrawiam cała sp4

Re: szkola podstawowa 4

Post autor: ojciec » 11 kwie 2019, o 18:31

Za karę , za karę . Nauczyciele też uczą za karę

Na górę