biznes

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
allinka

Re: biznes

Postautor: allinka » 14 cze 2021, o 04:47

Tak się tylko mówi "otworzyć sklep internetowy" - ale nie jest to takie proste. Tym bardziej, jak chcemy aby wszystko w nim dobrze funkcjonowało- sprawnie i niezawodnie. Dlatego możecie poczytać sobie artykuł https://technologiczna.pl/dlaczego-wart ... re-housem/ w którym dowiecie się dlaczego warto skorzystać z usług e-commerce software house’u.

555

Re: biznes

Postautor: 555 » 15 cze 2021, o 11:45

Oczywiście, nic nie jest ot tak, proste, gdy ma się własna firmę. Trzeba uważać na wiele rzeczy i o wiele rzeczy także zadbać. Między innymi należy przemyśleć to, czy zdecydować się może na wykonanie sieci magistralnej okablowania. My się na nią zdecydowaliśmy i naprawdę dobrze się nam sprawdza. Wszystkim fachowo zajęła się firma S-Cabling https://s-cabling.pl/kontakt-s-cabling z Leszna. To profesjonaliści, zlecenie wykonali w dobrej cenie, poszło im sprawnie. Są oni godni polecenia.

prosto

Re: biznes

Postautor: prosto » 16 cze 2021, o 18:39

No właśnie, wszystko fajnie, jak się o tym mówi, ale tylko w teorii. Moja firma przezywała kryzys i potrzebowała audytu i restrukturyzacji, by wyjść na prostą. Dlatego skorzystaliśmy z pomocy specjalistów z Kancelarii Ekonomiczno-Prawnej DORADCA https://www.doradca.mail.pl/oferta/rest ... siebiorstw z Warszawy. Oni wykonali kawał dobrej roboty, do wszystkiego podeszli profesjonalnie, wszystko zostało rozciągnięte w czasie tak, byśmy mogli na spokojnie wyjść z sytuacji kryzysowej i utrzymać się na rynku, polecam. Nie mam słów, by opisać jak bardzo nam pomogli.

robi

Re: biznes

Postautor: robi » 17 cze 2021, o 11:15

U nas dużym problemem były odpady biurowe. Są to różne tworzywa sztuczne, których nie mogliśmy ot tak wyrzucić do śmieci. Wszystkie te odpady odbiera od nas skup R.R.Metall https://www.rrmetall.com.pl/oferta/tworzywa w Środzie Wielkopolskiej. Mamy z nimi podpisaną umowę i nasza współpraca przebiega bezproblemowo. Nie tylko odbierają od nas tworzywa, ale także je później obrabiają, sortują i przetwarzają, wszystko to w dobrej cenie i całkowicie legalnie, polecam.

pioter

Re: biznes

Postautor: pioter » 17 cze 2021, o 23:47

Aktualnie największym problemem jest utrzymanie swojej firmy w czasach pandemicznych. Sporo firm stoi przed obliczem utraty wartości aktywów i warto temu przeciwdziałać. Więcej na ten temat można znaleźć w artykule https://kpmgspot.pl/produkt/utrata-wart ... ars-cov-2/

berenika

Re: biznes

Postautor: berenika » 19 cze 2021, o 05:56

A czy wiecie gdzie warto byłoby kupić przykładowo konserwator do lodów? Pytam, bo potrzebuje czegoś takiego do mojej firmy gastronomicznej. Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć dobre sprzęty tego typu są dostępne na stronie https://liron-polska.pl/witryna-konserw ... slniczych/ . Ponoć tam można znaleźć coś naprawdę solidnego i funkcjonalnego, czy to prawda?

Gość

Re: biznes

Postautor: Gość » 30 cze 2021, o 16:35

Jak prowadzicie biznes to na pewno będziecie też księgowego potrzebować. To https://ksiegowiwroclaw.pl/ biuro rachunkowe jest jednym z najlepszych, klienci są zadowoleni z profesjonalizmu i cen. Zobaczcie co wam zaoferują.

Gość

Re: biznes

Postautor: Gość » 14 lip 2021, o 16:44

W biznesie ważne jest też to aby usprawniać procesy które można i szukać oszczędności. Jedną z opcji na coś takiego jest oferta ta https://www.gamfi.com/akademia-onboardingu/ którą u siebie wykorzystałam i zadowolona z efektów jestem. Więc i wam ją dziś polecam, przekonajcie się sami.

aszaz

Re: biznes

Postautor: aszaz » 19 lip 2021, o 12:14

A jak u was wygląda palarnia? My sprawdzaliśmy kilka różnych rozwiązań, w końcu kupiliśmy po prostu Smoking Box, od producenta Klimawent S.A. https://klimawent.com.pl/oferta/oczyszc ... oking-box/ z Gdyni. To jest taka kabina dla palących, nie zabiera aż tak dużo miejsca, a jest wygodnym rozwiązaniem. Pali się tam bezpiecznie, pomieszczenie jest higieniczne, wewnątrz może przebywać nawet 8 osób. Mamy dwie takie kabiny, w dwóch miejscach w budynku. Można je postawić w dowolnym miejscu, nie trzeba ich podłączać do wentylacji, polecam.

mna

Re: biznes

Postautor: mna » 19 lip 2021, o 23:24

Przyda się na pewno system ochrony. Oprócz urządzeń typu alarmy, mamy także ochronę fizyczną i sprawnie działający monitoring. Monitoring wizyjny, wizję lokalną zapewnia nam agencja ochrony BEST SECURITY http://best-security.pl/ochrona/ z Warszawy. Bez problemu się z nimi dogadujemy, mają szeroki zakres usług i kompetentnych pracowników. Wcześniej wycenili swoje usługi i ceny te są korzystne, polecam.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości