Wystawianie faktur dla klientów

Wszystkie tematy dotyczące gminy Chojnów, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy.
Wernon

Wystawianie faktur dla klientów

Postautor: Wernon » 16 lip 2021, o 10:17

Wystawiam faktury imienne do każdego zamówienia, dotychczas wkładałem je fizycznie wydrukowane do przesyłek, ale pomyslałem o środowisku i chce je wysyłać elektronicznie - tylko jak Wy to robicie - załączacie plik pdf z fakturą w odpowiedzi na email od Allegro, ''Kupujący wybrał spobób dostawy...'' w dniu nadania ?

Irgone

Re: Wystawianie faktur dla klientów

Postautor: Irgone » 16 lip 2021, o 12:40

W panelu i zakładce "zamówienia" po kliknięciu w ikonkę FV masz możliwość upload-u pliku z fakturą, który trafi do kupującego.

jeśli chodzi o same faktury imienne to polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://magazynprzedsiebiorcy.pl/faktury-imienne

Jest tutaj sporo informacji o tej tematyce. Warto jest sie w nie wczytać :)

ULEK

Postautor: ULEK » 27 lip 2021, o 13:16

Polecam skorzystać z programów do fakturowania on-line. Najprostszy sposób to wysyłka faktury wprost z programu do klienta na adres mailowy. Ja mogę polecić program melpe.pl

treska

Postautor: treska » 5 sie 2021, o 00:55

Kiedyś trzeba było wszystko ręcznie robić i wystawianie faktur trwało wieki. Dzisiaj w czasach cyfryzacji możliwe jest to za pomocą programu mega-tech i wystawienie faktury zajmuje dosłownie kilka chwil. Ogromne ułatwienie dla osób prowadzących działalność

Wróć do „Ogólnie”