Jaka dzielnica Gdańska

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Lamnaś

Jaka dzielnica Gdańska

Postautor: Lamnaś » 12 mar 2021, o 13:56

Jaka dzielnica Gdanska jest Waszym zdaniem najfajniejsza pod kątem mieszkania kupna nieruchomosci?

No i czy polecicie szukać mieszkań z rynku wtórnego czy może jednak z rynku pierwotnego?

Weremke

Re: Jaka dzielnica Gdańska

Postautor: Weremke » 13 mar 2021, o 11:11

Polecam przejrzeć sobie mieszkania Gdańsk Przymorze - zreszta na portalu Trójmiasto jest największa liczba mieszkań w całym 3 city.
Z wtórnego zależy w jakim bloku - przykładowo mieszkałam przez kilka lat w bloku z tzw wielkiej płyty i okazało się, że w ścianach były cały czas szkodliwe dla zdrowia substancje... Stan deweloperski jest o tyle dobry, że nie będzie żadnych niespodzianek w stylu grzyb pod podłogą itp

melwia

Postautor: melwia » 28 kwie 2021, o 14:31

Dla mnie Letnica jest bardzo fajną dzielnica do zamieszkania a Atal tam buduje bardzo atrakcyjne osiedla, ze strefami relaksu i tarasami ogólnodostępnymi widokowymi. Do plaży też jest bardzo blisko

Zbycho

Postautor: Zbycho » 4 maja 2021, o 20:57

Biuro serwisowane wiele ułatwia. Ja wynajmuję w Optioffice . Mają bardzo korzystne warunki i dużą przestrzeń. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane udostępnili mi prestiżowy adres do rejestracji firmy, mogę liczyć na profesjonalną pomoc przy zarządzaniu pocztą, umawianiu spotkań służbowych czy anonsowaniu gości. Do tego mają kuchnię, łazienkę z prysznicem, w biurze mam klimatyzację, Internet i ergonomiczne meble. Mogę też nawiązywać kontakty biznesowe , bo jest pokój do relaksu i kuchnia oraz balkon, a więc miejsca gdzie spoko można pogadać z ludźmi z innych branż i jeszcze nawiązać ciekawe współprace. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane zlokalizowane są w centrum, a w okolicy przystanki autobusowe, tramwajowe i metro. Przed biurowcem parking i wiele restauracji do wyboru. Polecam to miejsce bo idealna pomoc i przystępna cena.

Wróć do „Hyde Park”