Dobre i inspirujące szkolenie?

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
ginka

Re: Dobre i inspirujące szkolenie?

Postautor: ginka » 24 lut 2021, o 23:30

dokładnie tak. z mojej strony radzę być na bieżąco ze szkoleniami z Centrum CBT w Warszawie, bo to jeden z lepszych jeśli nie najlepszy ośrodek szkoleniowy dla psychologów i psychiatrów. niebawem będą bardzo ciekawe kursy z terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń odżywiania dzieci i młodzieży (13-14 marca) i ja się na nie wybieram. tutaj https://cbt.pl/szkolenia/terapia-poznaw ... mlodziezy/ informacje o zapisach

bluebird

Postautor: bluebird » 12 mar 2021, o 20:41

Każde szkolenie może być dobre... Najważniejsze, aby było zgodne z naszymi zainteresowaniami, potrzebami etc. Mnie przykładowo teraz zainteresował kurs kelnerski kraków , planuje zacząć pracę w pubie. Mam właśnie możliwość zatrudnienia się, ale potrzebuje właśnie takie szkolenie. Planuje z niego skorzystać.

Kataryna

Postautor: Kataryna » 16 mar 2021, o 15:51

Moim zdaniem szkolenie będzie dobre, jeśli postawimy na odpowiedniego prelegenta i będziemy wiedzieć, jak z tym prelegentem współpracować :)

Małgosia

Postautor: Małgosia » 12 maja 2021, o 14:22

prosik pisze:w niektórych zawodach szkolenia to wręcz norma jak np. lekarz, psycholog, pedagog i tym podobne

Zdecydowanie racja! Jako laryngolog ciągle jeżdżę na jakieś szkolenia i kursy. To raczej normalne, szczególnie że ciągle pojawiają się nowe, ciekawe przypadki, które warto znać, żeby móc stawiać właściwe diagnozy.

Małgosia

Postautor: Małgosia » 31 maja 2021, o 10:22

W niektórych branżach ciągłe szkolenia to normalna sytuacja. Tak jest przykładowo z lekarzami i farmaceutami, a także pracownikami koncernów farmaceutycznych. Przykładowo szkolenie GMP jest przeznaczone dla takich osób i moim zdaniem każdy pracodawca powinien zadbać, żeby pracownicy się kształcili.

Gość

Postautor: Gość » 9 cze 2021, o 16:17

Jeśli chodzi o szkolenia to ja miałem niedawno tutaj https://cgwisdom.pl/ wykupione z grafiki projektowej i wam je polecam jak też się tym tematem interesujecie. Ja wiążę z tym moją przyszłość zawodową więc przydały mi się na pewno, a są też tanie więc tym bardziej warto.

Monia98966

Postautor: Monia98966 » 11 cze 2021, o 10:30

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Wymagam oczywiście dyskrecji. Kontakt jak i moje zdjęcia możecie zobaczyć na : http://panieonline.pl/monika

Obrazek

Wróć do „Hyde Park”