Środki czystości w domu

Rozmowy o wszyskim, nie jest wymagana rejestracja.
Kasia88

Środki czystości w domu

Postautor: Kasia88 » 24 sty 2016, o 20:30

Hej i witam wszystkich,

drogie użytkowniczki forum - możecie doradzić mi proszę w wyborze środków chemicznych, jakie stosujecie w domu? Pytam, bo niedawno przeszłam całkiem na swoje i teraz borykam się z takimi podstawowymi problemami, a zapytać nie ma kogoś. Jako, że słyszałam, że niemieckie produkty są najskuteczniejsze, to czy mogę je po prostu kupować w rossmanie - jak widać trochę tego jest [url]usunięto reklamę[/url] - wydaje mi się, że to najłatwiejszy i najpewniejszy sposób jaki można wszystko rozwiązać - nie chce mi się latać po targach do pana janusza itp. :)

dzięki z góry!

masquerade9090

Re: Środki czystości w domu

Postautor: masquerade9090 » 25 sty 2016, o 13:50

Ja stosuje sodę oczyszczoną i ocet :D Soda jest świetna do szorowania, ogólnie polecam Ci naturalne środki czystości bo te ze sklepów to sama chemia. Oczywiście nie da się całkiem zrezygnować z takich preparatów, jak np. nie wyobrażam sobie muszli bez kostki Tri Force od General Fresh. Jeśli muszę, to wybieram też polskich producentów, czyli właśnie general fresh.

Jolanta_W

Postautor: Jolanta_W » 3 sie 2018, o 10:59

A może zaryzykować użycie środków profesjonalnych? Takich jak te środki do utrzymania czystości w zakładach gastronomicznych? Myślę, że powinno się sprzątać nimi dużo łatwiej.

Waszka89

Postautor: Waszka89 » 6 maja 2019, o 15:19

Osobiście kupuję profesjonalne środki czystości od firmy General Fresh i w domu zdecydowanie się sprawdzają.

milunia

Postautor: milunia » 31 maja 2019, o 14:00

Ja natomiast kojarzę firmę http://srodkiczystosci.com.pl , ale oni mają bardziej specjalistyczną chemię. No, ale może i taka wam się przyda :). Tym bardziej jak chcecie mieć idealnie czyste i zdezynfekowane pomieszczenia. Firma ta zapewnia w różnego typu środki do mycia powierzchni, naczyń czy maszyn.

sawata

Postautor: sawata » 21 lip 2021, o 20:48

Teraz jest bardzo szeroki wybór środków czystości, aczkolwiek ja uważam, że najlepiej postawić na ekologiczne takie jak te tutaj https://www.inco.pl/dzialalnosci/domowe ... -czystosci . Są czasy, kiedy należy zwracać uwagę na ochronę środowiska, dlatego to jest najlepszy wybór

Kaśka

Postautor: Kaśka » dzisiaj, o 15:22

Chemia niemiecka jest bardzo dobra. Ja zamawiam wszystkie środki do prania i czyszczenia przez internet. Często wychodzą nawet taniej od tych w marketach, co dla mnie było wielkim zdziwieniem.

Wróć do „Hyde Park”