Nowy Internet radiowy ????

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
gorzki

Re: Nowy Internet radiowy ????

Postautor: gorzki » 1 cze 2012, o 19:00

Witam,

Tak sobie czytam co tu jest wypisywane, i wiem swoje odkąd jestem w airmaxie to zapomniałem co to problemy z internetem, a z tego co wiem to nie mają nic wspólnego z tpsa, przecież to firma radiowa i sygnał przesyłają radiowo a mogą to robić nawet z innego krańca Polski, wystarczy mieć dobre punkty, tpsa nie jest jedyną firmą mającą światłowody.
Ja tam polecam każdemu znajomemu ten internet.

pozdro

Robi

Postautor: Robi » 3 sie 2012, o 11:12

Witam,

Mam już łącze z tej firmy airmax przeszedłem z TPSA i jestem jak dotąd zadowolony, zastanawiam się nad przeniesieniem też nr tel. ale nie wiem jak działa telefon internetowy czy voipowy różnie mówią, chciałbym uzyskać jakąś opinię na ten temat.

Bąbel

Postautor: Bąbel » 21 gru 2012, o 09:58

Hej

Mieszkam w Białej widziałem plakat z airmax-a i zamówiłem a teraz mogę sam się podzielić pozytywną opinią na ich temat, co prawda dopiero mam go 4 dni ale jestem mega zadowolony z tych 24 mega włączonych i oby tylko się ten świat dziś nie skończył, bo jeszcze jestem na okresie testowym do nowego roku, a potem to mi obojętne :lol:

Jano

Postautor: Jano » 21 gru 2012, o 10:08

Ty kuna bąbel, to ty hehe co u ciebie słuchać? Jak tam się żyje w białej?
Dalej tankujecie z chłopakami?

pozdro od Janosa

ABCD

Postautor: ABCD » 21 gru 2012, o 22:08

Bąbel pisze:Hej

Mieszkam w Białej widziałem plakat z airmax-a i zamówiłem a teraz mogę sam się podzielić pozytywną opinią na ich temat, co prawda dopiero mam go 4 dni ale jestem mega zadowolony z tych 24 mega włączonych i oby tylko się ten świat dziś nie skończył, bo jeszcze jestem na okresie testowym do nowego roku, a potem to mi obojętne :lol:

Bąbel, wyślij mi na maila zdjęcie z dachem Twego budynku z anteną od airmaxa. Chciałbym to zobaczyć. Nawet piwo postawię. Niedługo będę musiał rozstać się z Neostradą 10Mb/s i zmuszony jestem szukać dobrego dostawcy radiowego.
Nadmieniam, ze z dachu mojego domu widać duży kościół.

yogi1

Postautor: yogi1 » 22 gru 2012, o 11:43

Kupowanie jakiegoś Airmax w dobie LTe to szczyt ciemnoty :lol:

Paweł Oczko

Postautor: Paweł Oczko » 9 wrz 2016, o 10:03

Airmax to od wielu lat dobry i solidny dostawca telekomunikacyjny. Główne plusy to duża sieć światłowodów (czasy dsotępu do największych polskich portali <10ms), niskie ceny za taryfy bezlimitowe > 100 Mb. Duże rabaty dla stałych klientów. Sieć godna polecenia. Warto poczytać też opinie z innych portali: http://www.operatorzy.net.pl/opinie/AirMAX.pl
http://portal-konsumenta.pl/opinie-o/airmax.pl

yogi1

Postautor: yogi1 » 9 wrz 2016, o 19:45

Ale LTE daje możliwość pojechania na wakacje, do pracy razem z internetem, jeśli ma sie opcje mobilną netu :mrgreen:
Airmax działa tylko lokalnie na dom . Du..pa nie internet. Za rok dwa LTE bedzie nie do pobicia

tere

Postautor: tere » 21 maja 2021, o 22:51

Dostawca to jedno, ale żeby internet dobrze odbierał to koniecznie trzeba zainwestować w porządny sprzęt, bo od niego właśnie wiele zależy. Osobiście polecam tutaj https://www.senetic.pl/juniper/ sprawdzić, wybór jest szeroki

blustak

Postautor: blustak » 21 lip 2021, o 21:03

Teraz taki internet to już przeżytek. Wiem, że są rejony gdzie nie ma innej możliwości. Ale poza nimi najlepiej brać światłowodowy internet. W okolicach Krakowa najlepszą moim zdaniem ofertę ma https://fiberlink.pl/ - jest dobry stosunek jakości do ceny

Wróć do „Ogólnie”