Dentysta

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
azx

Dentysta

Postautor: azx » 20 lip 2021, o 11:28

Jaki dentysta jest najlepszy, kogo polecacie?

drom

Re: Dentysta

Postautor: drom » 20 lip 2021, o 11:31

Ja chodzę wyłącznie do gabinetu stomatologicznego OK CLINIC http://okclinic.pl/oferta/stomatologia-zachowawcza/ w Gdańsku. To najlepszy dentysta, jakiego znajdziecie, chodzę tu już od lat i zawsze byłam zadowolona z efektów leczenia. Pracują tu kompetentni specjaliści, są delikatni, do tego zawsze dostaję znieczulenie, jak o nie poproszę. Cenowo opłaca się tu przyjść, pod względem obsługi i jakości wykonanych usług również, polecam.

ri-pi

Postautor: ri-pi » 20 lip 2021, o 19:09

Słuchaj "drom " - powiedz kogo obchodzi dentysta w Gdańsku? . Na każdą wizytę będziesz jeździł do Gdańska. Chyba że masz na myśli Donalda aus Danzig . Nie rób z siebie półinteligenta

ruszaniec

Postautor: ruszaniec » 21 lip 2021, o 23:41

Zależy gdzie szukasz. Jeśli okolice Trójmiasta to w takim razie polecam ten gabinet dentystyczny dentystagdynia.pl , gdzie znajdziesz szeroką ofertę usług. Dostępne jest tu leczenie zachowawcze, także implanty oraz protetyka

małgonia

Postautor: małgonia » 30 lip 2021, o 18:45

Mojej koleżance ostatnio też bardzo pomógł dentysta lubin od pogotowia dentystycznego NISDB. Zaskakujące jest to, jak szybko ją przyjęli zaraz po zgłoszeniu. To co najważniejsze jednak, to to że jej pomogli i usunęli uporczywy ząb.

Wróć do „Ogólnie”