Przemysł

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
MYSNŃ

Przemysł

Postautor: MYSNŃ » 20 lip 2021, o 15:09

O przemyśle, halach przemysłowych, itp. można mówić wiele. Jeżeli chodzi o maszyny przemysłowe, w tym obrabiarki numeryczne, to nie mogę nie wspomnieć, o bardzo dobrym producencie i dystrybutorze tego typu urządzeń, czyli o firmie KF-Domena https://kf-domena.com.pl/kat/172/obrabi ... roducentow z Katowic. Oni posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach. Maszyny od nich działają niezawodnie, są precyzyjne, doskonale nam się sprawdzają, polecam.

dannn

Re: Przemysł

Postautor: dannn » 20 lip 2021, o 16:39

Jeżeli chodzi o spedycję naszych produktów, to my korzystamy w tym celu z usług firmy DIERA https://diera.pl/kontakt/ z Warszawy. Ich oferta jest kompleksowa i rozbudowana, posiadają korzystne ceny usług i są rzetelni. Mają ogromne doświadczenie, transport prowadza każda możliwą drogą, nie tylko w kraju, ale także poza nim. Do tego korzystamy z ich usług magazynowania naszych produktów, co jest bardzo wygodne, polecam.

lok

Re: Przemysł

Postautor: lok » 20 lip 2021, o 17:11

U nas potrzebny był specjalista di montaży konstrukcji stalowych. Same konstrukcje stalowe również musieliśmy od kogoś zamówić. Skorzystaliśmy z usług firmy ALLTS http://allts.pl/oferta z Łężyc. To bardzo rzetelna firma, nie na darmo cieszy się nieposzlakowaną opinią, bo swoją pracę wykonali bardzo dobrze, spisali się doskonale. Montaż przebiegł poprawie, a wyprodukowane przez nich konstrukcje stalowe są wysokiej jakości, są stabilne, polecam.

qaze

Re: Przemysł

Postautor: qaze » 20 lip 2021, o 17:41

Jeżeli chodzi o wózki widłowe, których chyba każdy używa, to my nasze kupiliśmy używane. Znaleźliśmy je w ofercie firmy TRUCK MOTOR BIS WÓZKI WIDŁOWE https://www.truckmotor.pl/oferta/wozki-uzywane z Olsztyna. One są w doskonałym stanie, mimo że są używane, to działają niezawodnie, plus są one dostępne w atrakcyjnej cenie, zatem warto skorzystać z ich oferty. Oni mają w sprzedaży także wózki nowe marki Heli, które również nas kusiły i zapewne niedługo jeszcze 2 dokupimy.

dai

Re: Przemysł

Postautor: dai » 20 lip 2021, o 19:35

Zajmujemy się przemysłem spożywczym, jest to branża, w której pracujemy już od przeszło 12 lat. Mogę wam polecić wysokiej jakości, bardzo dobre urządzenia pomiarowe, których sami używamy i doskonale nam się sprawdzają. Są to produkty firmy ZACH METALCHEM https://www.metalchem.pl/oferta.html z Gliwic. U nich liczy się jakość, materiałów, wykonania i samego produktu. Aparatura od nich działa niezawodnie, korzystamy z niej codziennie i nic złego się z nią nie dzieje, polecam gorąco.

morale

Re: Przemysł

Postautor: morale » 22 lip 2021, o 00:03

lok pisze:U nas potrzebny był specjalista di montaży konstrukcji stalowych. Same konstrukcje stalowe również musieliśmy od kogoś zamówić.

takie pytanko, czy badaliście wcześniej stan naprężenia stali? czytałam tu www.nntlab.com warto to robić z tego względu że niepożądane naprężenia występujące w materiałach stalowych to jedna z podstawowych przyczyn powstawania pęknięć, które często mogą mieć katastrofalne skutki

doraa09

Re: Przemysł

Postautor: doraa09 » 26 lip 2021, o 17:28

Nie da się ukryć, że w przemyśle korzysta się z najróżniejszych maszyn. Nie ma czasu jednak na postój, więc warto się orientować gdzie można kupić różne artykuły zamienne za poszczególne części. Jak chodzi o takie elementy jak amortyzator gumowy , to tutaj warto polegać na firmie Helix System.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości