Strona 1 z 1

Dentysta

: 20 lip 2021, o 11:28
autor: azx
Jaki dentysta jest najlepszy, kogo polecacie?

Re: Dentysta

: 20 lip 2021, o 11:31
autor: drom
Ja chodzę wyłącznie do gabinetu stomatologicznego OK CLINIC http://okclinic.pl/oferta/stomatologia-zachowawcza/ w Gdańsku. To najlepszy dentysta, jakiego znajdziecie, chodzę tu już od lat i zawsze byłam zadowolona z efektów leczenia. Pracują tu kompetentni specjaliści, są delikatni, do tego zawsze dostaję znieczulenie, jak o nie poproszę. Cenowo opłaca się tu przyjść, pod względem obsługi i jakości wykonanych usług również, polecam.

Re: Dentysta

: 20 lip 2021, o 19:09
autor: ri-pi
Słuchaj "drom " - powiedz kogo obchodzi dentysta w Gdańsku? . Na każdą wizytę będziesz jeździł do Gdańska. Chyba że masz na myśli Donalda aus Danzig . Nie rób z siebie półinteligenta

Re: Dentysta

: 21 lip 2021, o 23:41
autor: ruszaniec
Zależy gdzie szukasz. Jeśli okolice Trójmiasta to w takim razie polecam ten gabinet dentystyczny dentystagdynia.pl , gdzie znajdziesz szeroką ofertę usług. Dostępne jest tu leczenie zachowawcze, także implanty oraz protetyka

Re: Dentysta

: 30 lip 2021, o 18:45
autor: małgonia
Mojej koleżance ostatnio też bardzo pomógł dentysta lubin od pogotowia dentystycznego NISDB. Zaskakujące jest to, jak szybko ją przyjęli zaraz po zgłoszeniu. To co najważniejsze jednak, to to że jej pomogli i usunęli uporczywy ząb.

Re: Dentysta

: 18 wrz 2021, o 17:32
autor: samosia
Zastanawiam się nad założeniem implantów zębowych. Przeszukując sieć w tematyce iimplanty lublin trafiłam na bardzo dobrą klinikę prowadzoną przez specjalistów z wysokimi kwalifikacjami. Takimi, którzy zajmują się różnego typu problemami stomatologicznymi, od implantów po różnego rodzaju dotkliwymi wadami zgryzu. Planuje się tam wybrać.