Kandydaci do Rady Miasta Chojnów

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
yogi

Re: Kandydaci do Rady Miasta Chojnów

Postautor: yogi » 28 paź 2010, o 10:51

tylko jeden kandydat na burmstrza???
, to co inne komitety i partie to nie stać na nic wiecej, załosne nie ide na wybory , status qwo pozostaje :mrgreen:

nick_1

Postautor: nick_1 » 29 paź 2010, o 20:54

Wybierzcie mnie! Obiecam Wam wszystko co chcecie!

yogi

Postautor: yogi » 30 paź 2010, o 10:35

trzeba było zgłosić kandydaturę, miałbyś już w kieszeni stołek :mrgreen:

jean

Postautor: jean » 30 paź 2010, o 10:54

ciekawe, jakim poparciem cieszyłby się ruch na rzecz połączenia miasta i gminy? W wielu bogatszych i większych miastach miasto i gmina mają jeden urząd. Czy Chojnów jest na tyle bogaty że stać go na 2 urzędy?

yogi

Postautor: yogi » 2 lis 2010, o 15:51

nie, ale nasi wybrańcy maja dużo kolegów, i długów wdzięczności :mrgreen:

neon

Postautor: neon » 2 lis 2010, o 18:19

wyborca pisze:w końcu jakieś interesujące dane
mam pytanie do przedstawicieli : - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ I DEMOKRACJA. Jaki jest wasz program wyborczy i może krótkie przedstawienie kandydatów?

przesyłam ci stronkę jednego z nich czesto siedzi w żabce na rynku.www.edek-polowczuk.w8w.pl/blog

gość2

Postautor: gość2 » 2 lis 2010, o 18:28

ten facet jest bezpartyjny

ri-pi

Postautor: ri-pi » 3 lis 2010, o 11:42

Mam ogromną prośbę do kandydatów do Rady Miasta . Jeśli nie organizujecie spotkań z mieszkańcami (wyborcami) to przynajmniej przedstawcie się na tym forum. Część z Was jest znana z nazwiska czy miejsca pracy. Ale to jest zbyt mało do pełnienia odpowiedzialnej funkcji w Radzie Miasta a dla mnie by podjąć decyzję na kogo oddać głos. Interesują mnie , podejrzewam że i innych wyborców, następujące informacje:

Jaki zawód wykonujecie lub wykonywaliście (dotyczy to emerytów i rencistów)?
Wasze osiągnięcia na niwie zawodowej.
Wasza wizja miasta Chojnów i pracy w Radzie Miasta.
Wasze poglądy polityczne – z nazw Komitetów Wyborczych , z wyjątkiem Komitetów Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwość , nic nie wynika . Interesuje mnie Wasz stosunek do nacisków i szantażu biskupów czy innych urzędników kościoła katolickiego. Chcę wiedzieć ,czy podejmujecie decyzje samodzielnie czy będziecie realizować decyzje innych osób?
Mam nadzieję , że będziecie na tyle odważni i na tyle poważnie traktujecie swój elektorat że skreślicie tu parę zdań na swój temat.

yogi

Postautor: yogi » 3 lis 2010, o 13:20

ludzie ja mogę obiecać wam, nowe chodniki, , odnowione kamienice, internet za darmo, ba nawet metro
ale to wszystko za wasze pieniądze :mrgreen:
podwyższy się tylko podatki, opłaty za wywózkę śmieci, ścieków, nieruchomości, czynsz za mieszkanie, wodę i wszystko będzie :mrgreen:

ri-pi

Postautor: ri-pi » 3 lis 2010, o 14:52

yogi pisze:ludzie ja mogę obiecać wam, nowe chodniki, , odnowione kamienice, internet za darmo, ba nawet metro
ale to wszystko za wasze pieniądze :mrgreen:
podwyższy się tylko podatki, opłaty za wywózkę śmieci, ścieków, nieruchomości, czynsz za mieszkanie, wodę i wszystko będzie :mrgreen:

Obiecać można - ale tylko raz . Dlatego proszę o powyższe informacje by ocenić wiarygodność kandydatów . Przecież Oni na co dzień są wśród nas . Nie muszę czekać do wyborów by powiedzieć takiemu Radnemu że jest kłamcą i matołem.Więc mogą obiecywać .

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”