Kandydat poprosił o wykreślenie z listy!

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
misiek72

Kandydat poprosił o wykreślenie z listy!

Postautor: misiek72 » 2 lis 2010, o 23:50

W dzisiejszej gaz.wroc. wyczytałem, że nadworny synoptyk Chojnowa poprosił o wykreślenie go z listy kandydatów do rady powiatu. Powód bardzo poważny, bo chodzi o nie dotrzymanie obietnicy wstawienia synoptyka ( czytaj Jerzego Kucharskiego) na pierwsze miejsce. Listy Komitetu Wyborczego Wyborców Przymierze dla Samorządu Lokalnego. I wbrew obietnicom zamiast na pierwszym miejscu znalazł się na trzecim zaraz po Mieczysławie Kasprzaku i Robercie Wierzbickim. No to widzę, że spotkała Kucharskiego wielka tragedia, to wręcz porażka. Jak tak mogli postąpić wszak jak donosi wspomniana gazeta Kucharski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych mieszkańców regionu. Tylko to jest zdanie pana redaktora a nie mieszkańców regionu! Ale za to jest bardzo dobrze znany mieszkańcom ze strzelania fochów! Jest na dodatek tak uwielbiany w mieście, że dostał nawet posadę na śmietnisku poza miastem. I tu sie zastanawiam czy to, aby na pewno awans czy raczej banicja? Na miejscu wspomnianego komitetu wyborczego bym się wstydził, ale nie z tego powodu, że nie dotrzymał "umowy", ale z tego, że w ogóle proponował Kucharskiemu start w wyborach ze swego komitetu. A może to nie sam synoptyk zrezygnował z kandydowania, ale może to jakieś naciski z urzędu? No nie wiem, tak sobie gdybam, bo jeszcze nie doszło do wyborów, a już są osoby "poszkodowane". Ale może, gdy to wszystko Kucharski zsumuje to wyjdzie na to, że zwolnienie ze szkoły z etatu nauczycielskiego, awans na śmietnisko plus wykopanie z pierwszego miejsca będzie za kilka lat odczytane, jako represjonowanie i kucharski zostanie uznany za poszkodowanego przez III czy IV RP, a co za tym idzie otrzyma za to rentę specjalną od samego premiera? Znalazł się Góral nizinny od przepowiadania pogody, a nie przewidział spadku z nr 1 na 3. Myślę też, że reszta osób ze wspomnianego komitetu też powinna strzelić focha, że to nie oni znaleźli się na 3 miejscu tylko obrażalski Kucharski. Oj będzie się działo w wyborach samorządowych! Panie kucharski myślę, że to nie tylko we wspomnianym komitecie były podobne problemy i może podobnych sytuacji jak i osób z podobnymi aspiracjami i ambicjami podobnymi do Pańskich jest więcej, ale nie słyszałem i nie czytałem, aby ktoś z tego powodu łaził po redakcjach i się ośmieszał! Jestem pewien, że teraz będzie Panu jeszcze trudniej wskoczyć na jakąkolwiek listę, bo nikt nie będzie ryzykował brania sobie „STEFKA BURCZYMUCH” do czegokolwiek, o wyborach nie wspomnę.

noen

Re: Kandydat poprosił o wykreślenie z listy!

Postautor: noen » 3 lis 2010, o 06:38

misiek72 pisze:W dzisiejszej gaz.wroc. wyczytałem, że nadworny synoptyk Chojnowa poprosił o wykreślenie go z listy kandydatów do rady powiatu. Powód bardzo poważny, bo chodzi o nie dotrzymanie obietnicy wstawienia synoptyka ( czytaj Jerzego Kucharskiego) na pierwsze miejsce. Listy Komitetu Wyborczego Wyborców Przymierze dla Samorządu Lokalnego. I wbrew obietnicom zamiast na pierwszym miejscu znalazł się na trzecim zaraz po Mieczysławie Kasprzaku i Robercie Wierzbickim. No to widzę, że spotkała Kucharskiego wielka tragedia, to wręcz porażka. Jak tak mogli postąpić wszak jak donosi wspomniana gazeta Kucharski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych mieszkańców regionu. Tylko to jest zdanie pana redaktora a nie mieszkańców regionu! Ale za to jest bardzo dobrze znany mieszkańcom ze strzelania fochów! Jest na dodatek tak uwielbiany w mieście, że dostał nawet posadę na śmietnisku poza miastem. I tu sie zastanawiam czy to, aby na pewno awans czy raczej banicja? Na miejscu wspomnianego komitetu wyborczego bym się wstydził, ale nie z tego powodu, że nie dotrzymał "umowy", ale z tego, że w ogóle proponował Kucharskiemu start w wyborach ze swego komitetu. A może to nie sam synoptyk zrezygnował z kandydowania, ale może to jakieś naciski z urzędu? No nie wiem, tak sobie gdybam, bo jeszcze nie doszło do wyborów, a już są osoby "poszkodowane". Ale może, gdy to wszystko Kucharski zsumuje to wyjdzie na to, że zwolnienie ze szkoły z etatu nauczycielskiego, awans na śmietnisko plus wykopanie z pierwszego miejsca będzie za kilka lat odczytane, jako represjonowanie i kucharski zostanie uznany za poszkodowanego przez III czy IV RP, a co za tym idzie otrzyma za to rentę specjalną od samego premiera? Znalazł się Góral nizinny od przepowiadania pogody, a nie przewidział spadku z nr 1 na 3. Myślę też, że reszta osób ze wspomnianego komitetu też powinna strzelić focha, że to nie oni znaleźli się na 3 miejscu tylko obrażalski Kucharski. Oj będzie się działo w wyborach samorządowych! Panie kucharski myślę, że to nie tylko we wspomnianym komitecie były podobne problemy i może podobnych sytuacji jak i osób z podobnymi aspiracjami i ambicjami podobnymi do Pańskich jest więcej, ale nie słyszałem i nie czytałem, aby ktoś z tego powodu łaził po redakcjach i się ośmieszał! Jestem pewien, że teraz będzie Panu jeszcze trudniej wskoczyć na jakąkolwiek listę, bo nikt nie będzie ryzykował brania sobie „STEFKA BURCZYMUCH” do czegokolwiek, o wyborach nie wspomnę.

Dobre!!!!! :x

inka

Re: Kandydat poprosił o wykreślenie z listy!

Postautor: inka » 3 lis 2010, o 13:45

Świetny tekst w dodatku w bardzo sympatyczny i z dużą dozą humoru przedstawia Chojnowską rzeczywistość oraz ludzi, których ambicja przewyższa rozsądek. Chciałoby się powiedzieć - więcej tego typu polemiki na forach to będziemy zdrowsi. Tekst bardzo trafiony, a w dodatku bez przesadnej i wszechobecnej w polityce agresji. Brawa dla autora. Minus dla Stefka Burczymuchy:)

yogi

Re: Kandydat poprosił o wykreślenie z listy!

Postautor: yogi » 3 lis 2010, o 14:50

jacy kandydaci taka kampania :mrgreen:

HA HA HA

Re: Kandydat poprosił o wykreślenie z listy!

Postautor: HA HA HA » 4 lis 2010, o 14:42

Nie ma w Chojnowie większego ZUCHA niż jest STEFEK BURCZYMUCHA! A tak mówiąc szczerze to chyba nie ma wielkiej straty dla tego ugrupowania. W Chojnowie znamy się wszyscy i każdy ma swych faworytów jak i nie faworytów. Osobiście Pan Kucharski nie jest moim faworytem i wisi mi czy startuje w wyborach czy nie. Może nawet lepiej dla lokalnej społeczności, że go nie będzie w żadnym samorządzie? Narcyzów ci u nas dostatek a za takiego samochwałę uważam w/w pana. Może niech sobie dalej dłubie w ziemi, podgląda ptaszki, robaczki i kadzi, że zima będzie ostra, bo Indianie chrust zbierają. A tak nawiasem to nie wiem czy te przepowiednie są coś warte?

PICUS

Re: Kandydat poprosił o wykreślenie z listy!

Postautor: PICUS » 12 lis 2010, o 18:43

tosie gosciowi terza odbija


Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość