Robert Wierzbicki- Kandydat do Rady Powiatu Legnickiego

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
Robert

Re: Robert Wierzbicki- Kandydat do Rady Powiatu Legnickiego

Postautor: Robert » 13 lis 2010, o 21:59

No ładnie po kilkunastogodzinnej nieobecności na "moim" forum - wracam a tu kłótnie. Proszę o czas na przeczytanie wszystkich wypowiedzi, aby się do nich odnieść. Przy okazji proszę o nie ubliżanie sobie, bo to do niczego nie prowadzi a wprowadza jedynie zamęt i agresję wobec wszystkich i wszystkiego.

i juz

Postautor: i juz » 13 lis 2010, o 23:48

ja nie bede glosowala na wiezrzbickiego i juz.sa inni jak dla mnie lepsi i tyle.dziekuje

wyborca:)

Postautor: wyborca:) » 14 lis 2010, o 11:25

i juz pisze:ja nie bede glosowala na wiezrzbickiego i juz.sa inni jak dla mnie lepsi i tyle.dziekuje

A ja będę głosował na Wiezrzbickiego i juz.Sa inni jak dla mnie gorsi i tyle.dziekuje!:):):)

Robert

Postautor: Robert » 15 lis 2010, o 00:52

Mam nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych ( od lat siedmiu) tak i w tym roku spotkacie w Legnicy albo na terenie powiatu Legnickiego Niebieskiego Mikołaja. A dla tych, których spotyka zawsze ma jakiś drobny prezent.:):):):):) Aby go nie przeoczyć to zapraszam na spotkanie zapoznawcze z nim w YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=cFfDSRnQax8

yogi

Postautor: yogi » 15 lis 2010, o 12:08

Panowie kandydaci proszę o konkrety konkrety które poruszą masy a nie . My mali tego świata potrzebujemy wizjonerów zdeterminowanych do dążeniu do celu. Idea budowy Disneylandu, oceanarium, itp mile widziane. Co wy luzie nie macie marzeń :mrgreen: :mrgreen:

Robert

Postautor: Robert » 15 lis 2010, o 20:06

yogi pisze:Panowie kandydaci proszę o konkrety konkrety które poruszą masy a nie . My mali tego świata potrzebujemy wizjonerów zdeterminowanych do dążeniu do celu. Idea budowy Disneylandu, oceanarium, itp mile widziane. Co wy luzie nie macie marzeń :mrgreen: :mrgreen:

No nie:):):) Tym razem „yogi” chcesz usłyszeć, jak kandydaci obiecają wyborcom spełnienie marzeń w postaci obietnic inwestycji typu Disneylandu, oceanarium, itp.???:):):) Tym sposobem załamałeś mnie totalnie i jestem w stresie, bo wydawało mi się, że jako rysownik, karykaturzysta jestem jedynym satyrykiem w tym smutnym mieście.:):) A tu JEB PROSTO W ŁEB,:):) bo objawił się jeszcze większy satyryk ode mnie, czyli „YOGI”. A więc skoro chciałeś to masz!:):):) Jak wspomniałem jestem rysownikiem- karykaturzystą, więc porozumiewam się dość często „słowem obrazkowym” i tu zacytuję Tobie wypowiedź jednego z moich bohaterów rysunkowych.

Do „rysunkowego kandydata na radnego” podchodzi rysunkowy dziennikarz i zadaje pytanie-, „JAKIE PROBLEMY SKŁONIŁY PANA, ABY KANDYDOWAĆ DO SAMORZĄDU? „ Ten odpowiada –„ BRAK AQUAPARKU, LODOWISKA I WIELKIEGO TEŻ LOTNISKA. BRAK MI UNIWERSYTETU, SEMINARIUM I SZALETU. BRAK TEŻ SIECI TU HOTELI I PRZYNAJMNIEJ TRZECH BURDELI. NIE MA RÓWNIEŻ TU WIEŻOWCÓW I CYWILNYCH DWÓCH BOMBOWCÓW. BRAK MI TAKŻE JEST KARETY I SAMORZĄDOWEJ DIETY. GDY JUŻ DIETĘ BĘDĘ MIAŁ BĘDĘ SIĘ Z WYBORCÓW ŚMIAŁ”. :):):):):)

Mam niestety wrażenie, że wielu kandydatów „pcha się do samorządu” właśnie dla tej diety i dla tej diety jest w stanie obiecać i zrobić wręcz wszystko. A ja z uporem maniaka będę powtarzał, że byłem jedynym, który dietę w całości przekazywał na cele charytatywne jak i na wspieranie policji i ich działań prewencyjnych. W związku z tym daję gwarancję, że osobiście „nie idę po dietę”. Ale też z mojej strony nie staraj się wyciągać obietnic typu oceanarium. Jako wieloletni pracownik Chojnowskiej kultury a od kilkunastu lat zajmujący się problematyką bezpieczeństwa- prewencji mogę obiecać, że tymi sprawami się zajmę jak zostanę wybrany do rady powiatu. I nie mam zamiaru udawać OMNIBUSA i obiecywać rzeczy, na których się nie znam.

Praca w radzie jest pracą zbiorową i to radny radnego ma przekonać do swoich racji, jak zostanę przekonany i w dodatku zapewniony, że Starostwo będzie stać np. na OCEANARIUM :):):)to będę za tą inwestycją głosował.:) To mogę obiecać!:)

co jest ?

Postautor: co jest ? » 15 lis 2010, o 20:26

mi nie chodzi konkretnie o tego Pana Wierzbickiego Tylko o wszystkich kto posprząta ten cały burdel (ulotki,plakaty itd ..wala się tego wszędzie

mieszkaniec

Postautor: mieszkaniec » 16 lis 2010, o 07:41

co jest ? pisze:mi nie chodzi konkretnie o tego Pana Wierzbickiego Tylko o wszystkich kto posprząta ten cały burdel (ulotki,plakaty itd ..wala się tego wszędzie

To są efekty takzwanej demokracji. Oczywiście z tego co wiem to sztaby wyborcze są zobowiązane do uprzątnięcia swoich pozostałości po kampanii. Tylko w przypadku ulotek porozwalanych na klatkach schodowych to już inna bajka, bo generalnie z tego co widzę to ulotki są porozwalane przez samych mieszkańców.

yogi

Postautor: yogi » 16 lis 2010, o 11:24

Brak wiary I to jest własnie wielki problem naszych kandydatów. Pana też panie Wierzbicki. wasze zaangażowanie jedynie w to na co są pieniądze jest żenujące. Czyli jak spadnie nam manna z nieba to dopiero będzie tu dobrze. A ja wam powiada może przyjdzie kiedyś inwestor z kasą będzie chciał coś stworzyć ,a przez was samorządowców nic z tego nie będzie, bo zanim uregulujecie pewne sprawy to zniecierpliwiony odejdzie. Cały czas podkreślam różnicę pomiędzy obietnicą wyborczą a, pomysłem realizacji. Nie oczekuję że wy samorządowcy zrealizujecie inwestycję typu Dysneyland. Nie tego od was nie oczekuję. Ale oczekuję byście przygotowali grunt do zrealizowania tego typu inwestycji . czyli najważniejsza sprawa uchwalenie miejscowych planów, w których przeznacza się poszczególne tereny, np. wesołe miasteczko, lotnisko, tor wyścigowy, osiedle domków, itd. Czy to wasz samorządowców przerasta? Wielkie inwestycje realizuje się latami czasami potrzeba jest czasami trochę szczęścia. Ale największym waszym grzechem jest to że znajduje się inwestor a wy bacie za przeproszeniem burdel w papierach. Przypomne kiedyś plany Jacksona który chciał w polsce stworzyć nibylandię, w pewnej miejscowości. Skończyło się na tym że go trafił szlag i wrócił do ameryki. Czy cięzkow programie wyborczym waszej ulotki jest napisać wam prawdę . np zamiast . pisać Disneyland, napisać :stworzenie możliwości realizacji inwestycji Dysneyland przez wydzielenie gruntu pod tego typu inwestycję i uchwalenie miejscowego planu czy decyzji WZZT. Czy to was przerasta?
Zaproponowałem na ramach tego forum próbę stworzenia toru wyścigowego na byłym lotnisku w krzywej. Czy któryś z radnych nie może zainicjować pomysł i spróbować stworzyć grupę poparcia składającą się z samorządowców z kilku powiatów. Uchwalić ten "pieprzony plan " który raptem kosztuje kilka set złotych. Utworzyć na stronie powiatu zakładkę tereny inwestycyjne i napisać : teren wydzielony pod budowę toru wyścigowego lub/i lotniska itd. Problem was samorządowców jest taki że wyprzedajecie grunty gminne za bezcen a póżniej jak przychodzi inwestor to nie ma gdzie umiejscowić inwestycji.
Dobrym przykładem jest lotnisko w Legnicy. O ile wiem na tereny lotniska nie było zmian w planie więc zgodnie z prawem lotnisko jako obiekt budowlany zachowuje swój status do dzisiaj. Wybudowanie w pobliżu lotniska marketów Auchan, Kastoramy jest niezgodne z prawem do dziś gdyż naruszyło interes osób trzecich w tym przypadku funkcjonowaniu lotniska. I to jest własnie główny powód dlaczego SLD chce za wszelką cenę zlikwidować lotnsko w Legnicy. Bo wystarczy że znajdzie się inwestor który będzie chciał je uruchomić, może do NSA zgłosić skargę o naruszeniu jego praw -wydaniu decyzji pozwolenia na budowę z naruszeniem przepisów budowlanych. Co by w takim przypadku się stało? Auchan, Kastorama i to wszystko musiało być rozebrane, a właściciele żądali by od miasta ogromnych odszkodowań , które to miasto Legnica musiałoby zapłacić. Afera stulecia i to kolejna przez postkomunistów czyli SLD. SLD tak naprawdę powinno się zabronić czegokolwiek dotykać się w tym kraju bo co ruszą to spieprzą i nas obywateli kosztuje to ciężkie pieniądze.

krzysztof

Postautor: krzysztof » 16 lis 2010, o 17:35

yogi pisze:Brak wiary I to jest własnie wielki problem naszych kandydatów. Pana też panie Wierzbicki. wasze zaangażowanie jedynie w to na co są pieniądze jest żenujące. Czyli jak spadnie nam manna z nieba to dopiero będzie tu dobrze. A ja wam powiada może przyjdzie kiedyś inwestor z kasą będzie chciał coś stworzyć ,a przez was samorządowców nic z tego nie będzie, bo zanim uregulujecie pewne sprawy to zniecierpliwiony odejdzie. Cały czas podkreślam różnicę pomiędzy obietnicą wyborczą a, pomysłem realizacji. Nie oczekuję że wy samorządowcy zrealizujecie inwestycję typu Dysneyland. Nie tego od was nie oczekuję. Ale oczekuję byście przygotowali grunt do zrealizowania tego typu inwestycji . czyli najważniejsza sprawa uchwalenie miejscowych planów, w których przeznacza się poszczególne tereny, np. wesołe miasteczko, lotnisko, tor wyścigowy, osiedle domków, itd. Czy to wasz samorządowców przerasta? Wielkie inwestycje realizuje się latami czasami potrzeba jest czasami trochę szczęścia. Ale największym waszym grzechem jest to że znajduje się inwestor a wy bacie za przeproszeniem burdel w papierach. Przypomne kiedyś plany Jacksona który chciał w polsce stworzyć nibylandię, w pewnej miejscowości. Skończyło się na tym że go trafił szlag i wrócił do ameryki. Czy cięzkow programie wyborczym waszej ulotki jest napisać wam prawdę . np zamiast . pisać Disneyland, napisać :stworzenie możliwości realizacji inwestycji Dysneyland przez wydzielenie gruntu pod tego typu inwestycję i uchwalenie miejscowego planu czy decyzji WZZT. Czy to was przerasta?
Zaproponowałem na ramach tego forum próbę stworzenia toru wyścigowego na byłym lotnisku w krzywej. Czy któryś z radnych nie może zainicjować pomysł i spróbować stworzyć grupę poparcia składającą się z samorządowców z kilku powiatów. Uchwalić ten "pieprzony plan " który raptem kosztuje kilka set złotych. Utworzyć na stronie powiatu zakładkę tereny inwestycyjne i napisać : teren wydzielony pod budowę toru wyścigowego lub/i lotniska itd. Problem was samorządowców jest taki że wyprzedajecie grunty gminne za bezcen a póżniej jak przychodzi inwestor to nie ma gdzie umiejscowić inwestycji.
Dobrym przykładem jest lotnisko w Legnicy. O ile wiem na tereny lotniska nie było zmian w planie więc zgodnie z prawem lotnisko jako obiekt budowlany zachowuje swój status do dzisiaj. Wybudowanie w pobliżu lotniska marketów Auchan, Kastoramy jest niezgodne z prawem do dziś gdyż naruszyło interes osób trzecich w tym przypadku funkcjonowaniu lotniska. I to jest własnie główny powód dlaczego SLD chce za wszelką cenę zlikwidować lotnsko w Legnicy. Bo wystarczy że znajdzie się inwestor który będzie chciał je uruchomić, może do NSA zgłosić skargę o naruszeniu jego praw -wydaniu decyzji pozwolenia na budowę z naruszeniem przepisów budowlanych. Co by w takim przypadku się stało? Auchan, Kastorama i to wszystko musiało być rozebrane, a właściciele żądali by od miasta ogromnych odszkodowań , które to miasto Legnica musiałoby zapłacić. Afera stulecia i to kolejna przez postkomunistów czyli SLD. SLD tak naprawdę powinno się zabronić czegokolwiek dotykać się w tym kraju bo co ruszą to spieprzą i nas obywateli kosztuje to ciężkie pieniądze.

Widzę, że Yogi jest fachowcem od wszystkiego, na wszystkich wątkach ma coś do powiedzenia i to z takim przekonaniem do swoich racji jak nikt inny. Skoro tak dobrze się znasz człowieku na wszystkim to, dla czego nie kandydowałeś na burmistrza Chojnowa?! Czy do jakiejkolwiek rady? A kto ci człowieku broni przychodzić na sesje rady miejskiej i wrzucać swoje pomysły? Osobiście nie pamiętam, aby na sesji rady miejskiej kiedykolwiek jakiś podobny mądraliński przyszedł z propozycjami. Ale widać, że Ty należysz do tych przemądrzałków, którzy wolą stać w „UKRYCIU” i krytykować innych pod jakimiś głupkowatymi ksywkami. Panie Robercie niech się Pan jak wszyscy inni nie dają wpuszczać w maliny. Przytaczasz yogi przykład lotniska w Legnicy. Wygląda na to, że należysz do PiSiorów, bo to oni właśnie najwięcej krzyczą w Legnicy w sprawie lotniska. Myślę, że gdybyś się odważył i przedstawi z imienia i nazwiska to by wyszło szydło z worka. Ale, po co – skoro możesz sobie poudawać wielkiego fachowca. Osobiście mnie krew zalewa, gdy wchodzę na wszelki tematy w tym forum i muszę wyczytywać tego przemądrzalca. Jeszcze raz namawiam wszystkich kandydatów, aby nie dawali się prowokować przez podobnych pajaców!!! Język „pisany” yogiego jest identyczny z ideologią tych dwóch, co to chodzili na korty tenisowe, aby pograć sobie w siatkówkę!!! Wielkie brawa! A później się dziwią i proszą, aby do nich nie strzelać, k….wa to jest Polska właśnie. Przepraszam Pana Roberta, że to na jego poście sobie pozwoliłem na puszczenie nerwów, ale jak można być spokojnym skoro ma się przed oczami wypociny podobnych mądrali. Jeszcze raz przepraszam.

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”