Na kogo nie głosować i dlaczego

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
yogi

Na kogo nie głosować i dlaczego

Postautor: yogi » 19 lis 2010, o 20:47

Skoro kandydaci nie chcieli nas przekonać na kogo z nich głosować. Natchniony postanowiłem stworzyć wątek w którym my wyborcy możemy się dowiedzieć na kogo nie głosować. Przypominam jednocześnie że cisza wyborcza dotyczy tylko agitacji za wyborcami. :mrgreen:

yogi

Re: Na kogo nie głosować i dlaczego

Postautor: yogi » 19 lis 2010, o 21:10

niestety przeciw też nie można. i to ma być demokracja :evil:

wyborca

Postautor: wyborca » 19 lis 2010, o 22:55

yogi pisze:Skoro kandydaci nie chcieli nas przekonać na kogo z nich głosować. Natchniony postanowiłem stworzyć wątek w którym my wyborcy możemy się dowiedzieć na kogo nie głosować. Przypominam jednocześnie że cisza wyborcza dotyczy tylko agitacji za wyborcami. :mrgreen:

Zaraz, zaraz yogi dla czego generalizujesz temat, przecież nie wszyscy nie chcieli nas przekonywać. Mamy chyba jeden wyjątek w osobie Wierzbickiego, który kandyduje do powiatu. o ile się nie mylę?:) I myślę, że swoją postawą oraz odwagą ten człowiek zasłużył sobie na mój głos. Gdy do tego dodam CV Wierzbickiego to jestem wręcz pewien, że warto stawiać na ludzi tego pokroju co nasz artysta jak napisala gazeta Piastowska. W związku z ciszą wyborczą nabieram już wody w "usta". Do zobaczenia na wyborach.

yogi

Postautor: yogi » 22 lis 2010, o 11:04

33 % frekwencja buhahaha :mrgreen: '
a jednak większość popiera moją teorie, ze swój głos należy szanować i nie oddawać byle komu

yogi

Postautor: yogi » 22 lis 2010, o 12:17

Mała konkluzja dlaczego te 66% nie wzięło udziału w wyborach może być wyrażona tym o oto sławnym cytatem :
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł rozpoznać, kto jest kim."
No i nie poszli na wybory :mrgreen:

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”