ROBERT WIERZBICKI I JEGO LUZIK:):):):):):)

Prezentacja kandydatów, programy wyborcze, propozycje
Robert Wierzbicki

ROBERT WIERZBICKI I JEGO LUZIK:):):):):):)

Postautor: Robert Wierzbicki » 21 lis 2010, o 23:50

Szanowni wyborcy, szanowni kandydaci!:) Ja osobiście nie znając jeszcze wyników wyborów ze swojej strony mogę powiedzieć jedno- PEŁEN LUZIK!:):):):):):):) Bo nawet po „przegranych” wyborach świat się nie kończy:) Wręcz przeciwnie mnie osobiście wszelkie przegrane bardziej mobilizują:) do jeszcze cięższej pracy. Ale to też jest spowodowane też tym jak już wcześniej się na forum wypowiadałem, praca charytatywna nie jest taka bezinteresowna przynajmniej z mojej strony, bo ktoś mi kiedyś powiedział -dobre uczynki wracają podwójnie:):):) I ja mam nadzieję, że to prawda?:) Ale nie ukrywam, powody do zmartwienia powinni mieć ci kandydaci, którzy nie potrafią sobie radzić bez diety radnego- WAM Z POWODU EWENTUALNEJ PRZEGRANEJ- SZCZERZE WSPÓŁCZUJĘ:):):):):):)

Lila

Re: ROBERT WIERZBICKI I JEGO LUZIK:):):):):):)

Postautor: Lila » 23 lis 2010, o 21:53

Panie Szanowny Robercie gdzie te 500 rodzin ktore miały glosować na Pana. Na forum bardzo aktywni a na wyborach chyba jednak nie. Pozdrawiam i zycze powodzenia za 4 lata.

klops

Postautor: klops » 23 lis 2010, o 21:54

brawo lila hehehe:)wlasnie gdzie te glosy itd:)hehehehe

Robert Wierzbicki

Postautor: Robert Wierzbicki » 23 lis 2010, o 23:04

Lila pisze:Panie Szanowny Robercie gdzie te 500 rodzin ktore miały glosować na Pana. Na forum bardzo aktywni a na wyborach chyba jednak nie. Pozdrawiam i zycze powodzenia za 4 lata.

Nie wiem skąd Lila wzięła liczbę 500?:). Ale ja nie należę do osób uzależnionych od władzy czy bycia radnym:):):):):) i mogę te wybory potraktować jak każde inne - jako następne doświadczenie życiowe. A co do faktu, że ludzie olali wybory to już jest ich problem a nie mój osobisty. Ja korzystam ze swoich praw i chodzę na wybory. Ale nie ukrywam, że ruszyłeś czy ruszyłaś problem ogólnonarodowy-, czyli nie korzystanie z dobrodziejstw demokracji. Ludzie najlepiej się czują i wypowiadają za pomocą forum itp., ale nie chce im się ruszyć ( czterech liter) do lokalu wyborczego, bo to zbyt ciężkie zadanie jak dla nich Tylko to powinno wyglądać tak: Jak któryś z mieszkańców będzie chciał się wypowiadać na temat polityki, polityków itp. czy gdyby się chciał wymądrzać na tematy związane z zarządzaniem dobrami miejskimi, to powinno się najpierw sprawdzić w urzędzie czy był na wyborach! Jak się okaże, że nie był to powinno się takiemu delikwentowi wycedzić kopa w d….ę i pogonić do domu, aby w zaciszu domowym wraz ze swoją też nieuczestniczącą w wyborach rodziną popłakali sobie jak to jest im źle na tym świecie. I, że nie mają swoich przedstawicieli w samorządzie.
A przy okazji dziękuję za życzenia powodzenia za cztery lata. Ja jestem pewien jednego, ja za cztery lata też będę się miał, czym pochwalić, jeżeli chodzi o moją działalność zawodową i pozazawodowa, a czy Ty Lila też będziesz to mogła, czy mógł zrobić?
Ja jeszcze przed wyborami pisałem, że nie będę robił tragedi po przegranej, bo nie było moim celem wejście do rady po dietę. I powtarzam ponownie niech się martwią ci, co szli po dietę lub ci, co im się stołki pod dupami palą i musza się teraz „sprzedawać” nowym władzom, aby nie zostać na ulicy. Ale taka była jest i niestety będzie polityka.
Na zakończenie chciałbym bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos i obiecać, że ich nie zawiodę. Bo pod względem statystyki też nie mogę czuć się przegranym, pomimo tego, że nie wszedłem do rady powiatu to uplasowałem się na dziewiątym miejscu spośród 33 kandydatów startujących do powiatu z terenu Chojnowa. Więc próbując podważać mój autorytet podważasz go również pozostałym acz bardzo znanym i szanowanym obywatelom naszego miasta, których ja osobiście bardzo szanuję i oddaję cześć ich dokonaniom na rzecz naszej społeczności. A przypomnę Tobie, że było jedynie pięć miejsc do obsadzenia. Więc osobiście nie mam się, czego wstydzić. A gdybyś „lila” był czy była na tyle odważna to byś ze mną dyskutowała/dyskutował nie pod pseudonimem tylko pod prawdziwym nazwiskiem jak ja to czynię! No, ale odwagę się albo ma albo nie!:) Jak widać pod maską się ją raczej ma!:):):):):):):)

yogi

Postautor: yogi » 24 lis 2010, o 13:14

Ludzie nie korzystają z dobrodziejstwa demokracji bo na numery bezimienne nie chcą głosować . Mówiłem panie Robercie, bez konkretów nic nie będzie. Obywatele pana nie kojarzą z żadną inicjatywą. No chyba że z panem Krzakowskim ale to było by na minus, duży minus., Bo komunistów to nikt nie cierpi. W chojnowie to nawet znienili skórę licząc na to że się ktoś pomyli i zagłosuje na nich :mrgreen:

Robert Wierzbicki

Postautor: Robert Wierzbicki » 24 lis 2010, o 22:55

yogi pisze:Ludzie nie korzystają z dobrodziejstwa demokracji bo na numery bezimienne nie chcą głosować . Mówiłem panie Robercie, bez konkretów nic nie będzie. Obywatele pana nie kojarzą z żadną inicjatywą. No chyba że z panem Krzakowskim ale to było by na minus, duży minus., Bo komunistów to nikt nie cierpi. W chojnowie to nawet znienili skórę licząc na to że się ktoś pomyli i zagłosuje na nich :mrgreen:

Tu się z tobą yogi nie zgodzę, bo moja sympatyczna koleżanka, z którą się znamy i z którą się wychowaliśmy od urodzenia a która jest kojarzona z lewicą zdobyła największą ilość punktów ze wszystkich kandydatów do rady powiatu. Podobnie jest z Podhorodeckim, który też jest kojarzony z lewą stroną sceny politycznej a zdobył jednak mandat radnego miejskiego jak moja koleżanka mandat radnego powiatowego. Więc Twoje stwierdzenia są niczym niepotwierdzone. A poza tym nie wiem, dla czego tak atakujesz np. Krzakowskiego czy Legnicką lewicę? To jest autonomiczna decyzja Legniczan, kogo chcą za prezydenta. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że nie pozwolę sobie na ukierunkowanie mojej osoby na konkretną opcję polityczną, bo to jest moja i wyłącznie moja sprawa, po której stronie się opowiadam. Tobie yogi też nie pozwolę na takie praktyki. Ja nie mam zamiaru ingerować w Twój światopogląd i uważam, że to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa i proszę abyś szanował mój wybór. Jak i moich przyjaciół. Choć jestem daleki od opcji lewicowej czy prawicowej! Odnosząc sie do stwierdzenia, że mieszkańcy Chojnowa nie kojarzą mnie z żadną inicjatywą jest spowodowane tylko tym, że Gazeta Chojnowska, którą w pewnym sensie współtworzyłem jest tubą burmistrza Serkiesa, który zezwala na pisanie tylko i wyłącznie o osobach myślących identycznie do swojej opcji. A szkoda, bo jako wyborca pomimo tego, że nie pałam zbytnią sympatią do Serkiesa to osobiście poparłem go w obecnych wyborach. Wcześniej tego nie robiłem i to prosto w oczy potrafiłem burmistrzowi również powiedzieć!!! I nie mówię czy piszę tego dla jakiegoś poklasku tylko dla tego, że zawsze mówię wszystkim prosto w oczy, co na dany temat myślę. Jak ktoś uważa to za minus to jego sprawa. Również wcześniej nie pisałem jak i nie mieszałem swojej rodziny w sprawy miasta. Myślę, że juz czas, aby uświadomić Tobie i mieszkańcom, że skoro jestem takim komunistą to jak to się ma do moich najbliższych, którzy udzielają się w naszej parafii! Żona od wielu lat wspiera naszą parafię swoją pracą i często wyjeżdża na wycieczki czy kolonie z naszymi Chojnowskimi dziećmi, jako opieka medyczna (jest wieloletnią dyplomowaną pielęgniarką). Syn Olaf udziela się w parafii, jako ministrant i jako członek Eucharystycznego Ruchu Młodych. To jest Twoim zdaniem Yogi rodzina komunistów?!!! To, że swoją pracą zdobywam uznanie np. w Legnicy i w Polsce to jest minus?! Przecież ja zawsze podkreślam skąd pochodzę i jakie mam korzenie. Jak ktoś uważa mnie za komunistę to musi być niespełna rozumu!!! Moja rodzina wywodzi się z rodu Pileckich. Moje pra ciotki pochodziły z najznakomitszych rodów szlacheckich. Moja pra, pra babka była matką chrzestną naszego Króla Władysława Jagiełły!!! Jej córka została też wbrew woli szlachty żoną Władysława Jagiełły.Elżbieta Granowska została królową Polski. Była koronowana na Wawelu, 19 listopada 1417. Mój ród w bitwie pod Grunwaldem wystawił kilka chorongwi nie mówiąc o Witoldzie Pileckim, który był jednym z Największych patriotów w historii naszego narodu. Więc twierdzenie, że jestem komunistą jest wielce przesadzone. A to, że moi dziadkowie ze strony mamy jak i moja śp. mama byli pierwszymi Polskimi obywatelami ( mieszkańcami) Chojnowa po II Wojnie Światowej. To też nic? Wiec jeszcze raz proszę o nie podważanie mego autorytetu stwierdzeniami, że popieram komunistów, bo to jest nie prawdą a nawet jak by tak było to jest tylko i wyłącznie moja sprawa i mego sumienia. Tobie Yogi od tego wara!!!! Pomimo mego wielkiego szacunku dla Twojej osoby, to nie pozwolę abyś podważał mój autorytet podobnymi stwierdzeniami. Dla mnie nie jest ważna przynależność danego człowieka do jakiejkolwiek organizacji a jedynie to czy mogę mu zaufać czy nie! I proszę abyś Yogi nie robił niczego abym musiał stracić zaufanie do samego Ciebie.

fff

Postautor: fff » 25 lis 2010, o 00:05

Panie Robercie proszę nie brać tych wszystkich oszczerstw do siebie. To jest Internet - anonimowo i bezkarnie można każdemu "pojechać". A Ty yogi widzę robisz tu za eksperta, na każdy temat masz coś do powiedzenia, czepiasz się i wszystkim wokół coś zarzucasz.

yogi

Postautor: yogi » 25 lis 2010, o 11:40

Mamy demokrację
politycy mają prawo nie mówić prawdę, ja mam prawo krytykować i podważać ich wiarygodność dla dobra ogółu :mrgreen:
Odnośnie komunisty to ja nie powiedziałem że pan jest, ale lepiej od pewnych osób trzymać dystans bo się później człowiek źle kojarzy. Ja tak to odeberałem zapewne inni wyborcy też, nie zabroni pan i innym tego prawda? Wałęsa podpierał tylko lewą nogę i teraz jest kaleką politycznym znienawidzonym przez połowę społeczeństwa. :mrgreen:

Pani z lewicy dostała się do rady bo w dużej mierze komuchy poszły do wyborów, niech pan zobaczy jaka frekwencja była.
Niech pan trzeźwo spojrzy na to . Przykładem jest miasto Łaskarzew. Burmistrz cały czas wygrywał stołek. Aż w końcu przebrała się miarka i poszło 80% i nie ma już stanowiska dla pana burmistrza pijaka. Podobnie będzie kiedyś z legnicą.

Problemem jest to że nikt nie potrafi ruszyć mas które nie idą na wybory. A problem został przedstawiony w mediach. Główną przyczyną jest bladość kandydatów, nic nie reprezentują, żadnych konkretów, tylko ogólniki . No jak takim wierzyć, niech mi pan powie? Pod slogan bezpieczeństwo, wsparcie budownictwa społecznego, wsparcie niepełnosprawnych , itd można podpiąć byle co i się wyłgać że się zrobiło coś w tym kierunku.

Chce pan niezależnej gazetki? niech pan obejrzy stronę http://www.haynau.pl Tam mniej więcej jest taka gazetka. Niech pan poprosi naszego administratora tego forum to stworzy panu rozdział który będzie się nazywać jak pana gazetka i będzie mógł pan tylko pisać tam, ewentualnie osoby przez pana do tego uprawnione, i co się panu podoba, a my chętnie to poczytamy.
Odnośnie pana aktywności społecznej i pana rodziny. Nie wiem czy potencjalnych wyborców to aż tak interesuje. Osobiście patrzę się na to co każdy z was polityków proponuje i na ile to jest wiarygodne, a społeczne zaangażowanie to już tylko . jest potwierdzeniem wiarygodności takiej osoby, a nie głównym kryterium.
Czasami wystarczy jeden konkret i wiem że ten gościu coś może, bo przynajmniej wie jak. Jeśli ktoś np proponuje budowę mieszkań socjalnych i pokazuje dokładnie skąd zamierza pozyskać środki, jak kontrolować realizację tych inwestycji tak by przy okazji ktoś na tym nie zarobił jak np, na tym budynku socjalnym na złotoryjskiej, gdzie i tak dostali nie potrzebujący mieszkania a wybrańcy, to wiem że ten gościu wgryzł się w temat iwie co mówi.
Pan i tak robił za darmo może więc pan wspierać radę miasta, lub samemu zakładać inicjatywy i składać wnioski do rady miasta do burmistrza na realizację pewnych zamierzeń. Jak pan będzie miał poparcie w postaci kilkuset podpisów mieszkańców , zapewniam że rada miasta takiego wniosku nie zignoruje ze względu na pana ewentualne sympatie lub antypatie polityczne.

Wróć do „Wybory Samorządowe 2010”