szkola podstawowa 4

Forum dyskusyjne szkół podstawowych działających na terenie miasta i gminy Chojnów
iga28

szkola podstawowa 4

Postautor: iga28 » 17 maja 2012, o 06:55

SP4 niby taka porzadna szkola,rozwijajaca sie,basen itd teraz trwaja zapisy do szkoly a dowiedziec sie cokolwiek co i jak to maja tam wielki problem z udzieleniem jakichkolwiek informacji Pani dyrektor wiecznie niedostepna a jak juz jest to nachmurzona zla i z wielkim problemem odpowiada na pytania Moze czas najwyszy Burmistrz powinien cos z tym zrobic albo Dyrektorka moze powinna zrezygnowac ze swojego stanowiska!!!

jadzia

Re: szkola podstawowa 4

Postautor: jadzia » 23 maja 2012, o 18:17

popieram!!!!!!!!!
kilka razy probowalam sie dowiedziec czegos o naborze do klas 1 itd a tu ciagle slyszalam nie teraz nie ma czasu Pani dyrektor jeszcze nic nie gotowe itd!!!!Chyba szkola powinna byc dla rodziców Moze burmistrz powinnien sie zainteresowac

rodzic

Postautor: rodzic » 13 wrz 2012, o 08:45

jestem bardzo zawiedziona szkola podstawowa nr 4
zeby cokolwiek sie dowiedziec to chyba nalezy miec znajomosci bo zwykly rodzic nie otrzyma zadnej inf pani dyrektor wiecznie zajeta a jak ma rozmawiac z rodzicem to jakby to byla jakas kara!!!poza tym dlaczego w kl pierwszych zajecia na basenie prowadzi pan matuszewski ktory nawet licencjatu nie ma!!!wg zasad taka osoba nie powinna uczyc w szkole!!!szanownego pana wiecej nie ma w szkole niz jest!!!wydaje mi sie ze pani dyrektor powinna sie wziac do roboty i nauczyc sie organizacji i kontaktów miedzyludzkich!!!szanowna pani dyrektor prosze wziac sie do roboty bo pani praca polega na tym aby rodzice i dzieci byly zadowolone!!a jak na razie to slychac tylko skargi rodzicow i oburzenie pani dzialaniem!!!

zuza

Postautor: zuza » 13 wrz 2012, o 09:06

zgadzam sie w 100%!!!kilka razy chcialam sie spotkac z pania dyrektor wiecznie slyszalam "nie teraz" zajeta" nie ma czasu" a chyba szkola jest dla rodzicow co jednak okazuje sie, ze nie!!!!!rodzice sa wtedy potrzebni gdy trzeba placic lub dac cos od siebie!!!moze szkole jest potrzebna jakas kontrol np z kuratorium nadzor pana burmistrza (ktorego syn takze uczeszcza do tej szkoly ).

chojnowianka

Postautor: chojnowianka » 17 wrz 2012, o 08:32

Moje dzieci już pokończyły swoją edukację w szkole podstawowej nr4 i powiem ,że nigdy nie spotkałam się z sytuacją aby jakikolwiek nauczyciel czy dyrektorka szkoły nie chcieli lub nie mieli czasu ze mną rozmawiać.A sytuacje były różne. Trzeba przyjść do szkoły w odpowiednim czasie i godzinie aby nikomu nie przeszkadzać,bo przecież trwają lekcje lub narady.
Ja jak zapisywałam synów do szkoły nie musiałam latać po informacje do dyrektorki w sekretariacie wszystkiego się dowiedziałam.

iza

Postautor: iza » 26 wrz 2012, o 07:51

szczerze mowiac odkad dyrektorka sp 4 jest Pani B. to w szkole panuje totalny chaos!!!nic nie mozna sie dowiedziec wiecznie jakies problemy ciagle zmiany jakis decyzji,wyprawki nie wyplacone a ludzie naprawde czekaja na te pieniadze gdyz zakup ksiazek to powazny koszt nie wliczajac zeszytow,ubezbieczenia itd!!!Druga sprawa która oburzyla rodziców to świetlica!!dlaczego jedna grupa przez 3 tyg normalnie byla w duzej szkole a od poniedzialku przeszla do malego budynku i 3 dni w jednej sali 2 dni w drugiej!!!moze wg szanownych Pan dyrektorek te dzieci sa gorsze??czy podejmujac taka decyzje wziely panie pod uwage dobro dzieci??wydaje mi sie ze nie!!!a zima dzieci beda zapierniczac do duzego budynku na obiady na basen!!!ale co tam wg dyrekcji to nie jest problem!!!!!moze nie trzebabylo przyjmowac tylu dzieci!!albo pora sprawdzic rodzicow, ktorzy naprawde pracuja a ktorzy nie!!!jednym slowem wydaje mi sie ze dobro dzieci pani dyrektor ma w dupie!!!!!!!!!

ziomek

Postautor: ziomek » 26 wrz 2012, o 07:53

a co tam dobro dzieci!!!pani dyrektor ma inny problem jak zablysnac w swiecie mody :)))))

amanda

Postautor: amanda » 12 lut 2014, o 08:22

chciałam Was prosić o opinie na temat szkół podstawowych w Chojnowie. Niedługo zaczna się zapisy do kl I i powiem szczerze zastanawiam się do której szkoły zapisac dziecko 3 czy 4. Będę wdzieczna za opinie

rodzic

Postautor: rodzic » 12 lut 2014, o 10:11

Znam obie szkoły. Polecam szkołę numer 3. Kolorowe klasy, dobrze wyposażone w tablice multimedialne, telewizory, komputery. Jest bardzo duża opieka nad dziećmi, nie są one anonimowe. Dyrekcja, nauczyciele i sekretarz bardzo przystępni i pomocni dla rodziców i dzieci. Nie ma dużej sali gimnastycznej, to prawda, ale dzieci ćwiczą na małej w grupach, a nie po kilka klas na jednej dużej sali jak w 4. Na basen miejski są dowożone autobusem. Mają ,tak samo jak pozostałe dzieci z Chojnowa, jedną bezpłatną godzinę w ramach lekcji wf. Nie brakuje papieru toaletowego i ręczników w toaletach. Szkoła jest czysta, zadbana. Wielu rodziców, których starsze dzieci uczęszczały do SP 4, młodsze dzieci zapisali do SP 3.

Gość

Postautor: Gość » 12 lut 2014, o 19:38

Tylko do szkoły nr3. Uzasadnieni zbędne .

Wróć do „Szkoły podstawowe”