Dentysta

Wszystkie tematy dotyczące miasta Chojnowa, które nie znajdują się w pozostałych kategoriach. Pisać mogą wszyscy. Posty użytkowników niezarejestrowanych muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.
azx

Dentysta

Postautor: azx » 20 lip 2021, o 11:28

Jaki dentysta jest najlepszy, kogo polecacie?

drom

Re: Dentysta

Postautor: drom » 20 lip 2021, o 11:31

Ja chodzę wyłącznie do gabinetu stomatologicznego OK CLINIC http://okclinic.pl/oferta/stomatologia-zachowawcza/ w Gdańsku. To najlepszy dentysta, jakiego znajdziecie, chodzę tu już od lat i zawsze byłam zadowolona z efektów leczenia. Pracują tu kompetentni specjaliści, są delikatni, do tego zawsze dostaję znieczulenie, jak o nie poproszę. Cenowo opłaca się tu przyjść, pod względem obsługi i jakości wykonanych usług również, polecam.

ri-pi

Re: Dentysta

Postautor: ri-pi » 20 lip 2021, o 19:09

Słuchaj "drom " - powiedz kogo obchodzi dentysta w Gdańsku? . Na każdą wizytę będziesz jeździł do Gdańska. Chyba że masz na myśli Donalda aus Danzig . Nie rób z siebie półinteligenta

ruszaniec

Re: Dentysta

Postautor: ruszaniec » 21 lip 2021, o 23:41

Zależy gdzie szukasz. Jeśli okolice Trójmiasta to w takim razie polecam ten gabinet dentystyczny dentystagdynia.pl , gdzie znajdziesz szeroką ofertę usług. Dostępne jest tu leczenie zachowawcze, także implanty oraz protetyka

małgonia

Re: Dentysta

Postautor: małgonia » 30 lip 2021, o 18:45

Mojej koleżance ostatnio też bardzo pomógł dentysta lubin od pogotowia dentystycznego NISDB. Zaskakujące jest to, jak szybko ją przyjęli zaraz po zgłoszeniu. To co najważniejsze jednak, to to że jej pomogli i usunęli uporczywy ząb.

samosia

Re: Dentysta

Postautor: samosia » 18 wrz 2021, o 17:32

Zastanawiam się nad założeniem implantów zębowych. Przeszukując sieć w tematyce iimplanty lublin trafiłam na bardzo dobrą klinikę prowadzoną przez specjalistów z wysokimi kwalifikacjami. Takimi, którzy zajmują się różnego typu problemami stomatologicznymi, od implantów po różnego rodzaju dotkliwymi wadami zgryzu. Planuje się tam wybrać.


Wróć do „Ogólnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości